منوی اصلی
طراحی وب سایت و اپلیکیشن موبایل
طراحی سایت، سئو، طراحی فروشگاه اینترنتی، طراحی اپلیکیشن موبایل
 • نوپرداز کو دوشنبه 22 مرداد 1397 10:53 ق.ظ نظرات ()

  آیا شما پول و وقت خود را صرف تهیه و تولید ویدیو کرده اید، اما ویدیو های سایت شما به خوبی در موتور های جستجو رتبه بندی نمی شوند؟ چه اتفاقی افتاده است؟

  چند سالی هست که روش های سئو دست خوش تغییرات گسترده ای شده است، اما سئو ویدیو کمی با روش های معمولیسئو تفاوت دارد و ما در این مقاله توصیه های خوبی را در این زمین برای شما خواهیم داشت.

  سئو ویدیو چیست؟

  سئو (SEO) در حقیقت بهینه سازی ویدیو شما برای نشان دادن و رتبه بندی در صفحات نتایج موتور های جستجو برای کلمات کلیدی مرتبط است. استراتژی های بهینه سازی زیادی وجود دارند تا ویدیوهای شما شانس بیشتری برای رتبه بندی داشته باشند که این مقاله در آن قرار دارد.

  سئو ویدیو در موتور های جستجو

  در سال های گذشته ویدیو مارکتینگ رشد چشم گیری داشته است. هنگامی که بازاریابان در اواخر سال 2000 شروع به دست گرفتن دوربین های DSLR کردند، فیلم های خود را به راحتی تولید می کردند و به صورت آنلاین (به لطف یوتیوب) آن ها را به اشتراک می گذاشتند.

  در حال حاضر ما نمی توانیم بدون تماشای ویدیو، اینترنت را مرور کنیم و همه ما در جیب های خود با تلفن های همراهی داریم که توانایی فیلم برداری با کیفیت بالایی را دارند. به گفته فیل، با انفجار ویدئویی، کسب رتبه در نتایج جستجو جهانی سخت تر از قبل شده است.

  سئو ویدیو سایت 

  فیل می گوید: "همه وب سایت ها می توانند در تب ویدیو گوگل رتبه بندی شوند، اما همه نمی توانند در جستجوها رتبه های برتر را کسب کنند."

  کسب رتبه مناسب ویدیو در موتور های جستجو ارتباط بسیار نزدیکی با قدرت (authority) سایت، مطلبی که روی آن تمرکز کرده اید و نحوه رتبه بندی ویدیو های مرتبط شما خواهد داشت. 

  9 روش برای سئو سایت در موتور های جستجو

  پلت فرم میزبانی ویدئو مناسبی را انتخاب کنید

  با توجه به گفته های فیل، هنگام انتخاب پلتفرم میزبانی ویدیو، باید دلایل اینکه چرا می خواهید ویدیوهای شما رتبه بندی شوند را در نظر بگیرید. آیا شما ویدیو خود را برای این بهینه سازی کرده اید تا ترافیک سایت بیشتری کسب کنید؟ آیا هدف شما برندینک و معروف شدن نام تجاری است؟

  اگر هدف اصلی شما کسب ترافیک ورودی بیشتر و آگاهی بیشتر مردم از برند شما هست می توانید ویدیو های خود را در یوتیوب و Vimeo انتشار دهید. اما چیزی که در این پلتفرم های جدید اهمیت زیادی دارد این است که ممکن است بیشتر ترافیک به جای سایت شما نصیب وب سایت آن ها شوند و همچنین با ارائه ویدیو های مرتبطی که این پلتفرم ها به بازدید کنندگان نمایش می دهند ممکن است ویدیو شما در دریایی از مطالب مرتبط گم شود.

  پلتفرم ویدیو 

  بنابراین سعی کنید از پلتفرم هایی استفاده کنید که ساختار schema و سایت مپ مناسبی را برای ویدیو ها ایجاد کرده باشند.

  ایجاد رونوشت برای ویدیو

  همانطور که در فیسبوک خود در حال پیمایش هستید، احتمالا ویدیو های مختلف با کپشن های متفاوتی در کنار آن را مشاهده کرده اید. بنابراین از این طریق شما بدون ایجاد مزاحمتی قادر به تماشا ویدیو مورد نظر خود خواهید بود. متنی که در کنار ویدیو شما ظاهر می شود به عنوان رونوشت ویدیو شناخته می شود. 

  رونوشت ویدیو 

  رونوشت های ویدیویی نه تنها ویدیوهای شما را برای مخاطبان بیشتر قابل دسترس می سازند، بلکه از طریق متن های اضافی در صفحه، ویدیوهای شما توسط ربات های موتور های جستجو بهتر قابل درک هستند.
  فیلیپ می گوید: "رونوشت ها به صورت کپی صفحه عمل می کنند". بهتر است هنگامی که ویدیو های شما طولانی تر است تمرکز بیشتری را روی رونوشت ها بگذارید.

  مطمئن شوید که تصویر کوچک در سایت شما جذاب هستند

  تصاویر کوچک سایت 

  زمانی که گوگل ویدیو شما را ایندکس می کند تصویر بند انگشتی ویدیو شما هست که توسط جستجوگر به مخاطبان نشان داده می شود. بنابراین نقش مهمی در این که آیا افراد روی آن کلیک می کنند یا نه خواهد داشت. لازم است که تصاویر شما قانع کننده و مرتبط باشد و در کل همه چیز در زیبا به نظر برسد!

  توجه به عنوان و توضیحات ویدیو

  عنوان ویدیو 

  همانطور که برای پست وبلاگ ها انجام می دادیم، عنوان و توضیحات نقش مهمی را در رتبه بندی ویدیو ها بازی می کنند. زمان خود را صرف ساختن عناوین و توضیحات جذاب برای ویدیو خود کنید. تحقیقات را انجام دهید تا اطمینان حاصل کنید که کلمات کلیدی که افراد در جستجوی آن هستند را هدف قرار داده اید.

  اطمینان حاصل کنید که بقیه بخش های صفحه با ویدیو شما مرتبط است و برای موتور های جستجو بهینه سازی شده است

  شما نمیتوانید به طور کامل بر روی بهینه سازی ویدیو خود تکیه کنید تا بتوانید در نتایج برتر موتور های جستجو قرار بگیرید. اگر برای شما مهم نباشد که محتوا صفحه سایت شما برای موتور های جستجو بهینه شده باشد یا خیر، موتور های جستجو نیز سایت شما را در رتبه های برتر قرار نخواهند داد.

  فیل می گوید: "اگر ویدیو شما رتبه بندی نداشته باشد، می تواند به این دلیل باشد که صفحه شما بسیار وحشتناک است."

  قرار دادن Embed برای ویدیو

  قرار دادن ویدیو در بالای سایت 

  فیل می گوید: "گوگل معمولا فقط یک ویدیو در هر صفحه را ایندکس می کند." اگر از چندین ویدیو در یک صفحه استفاده کنید، ابتدا مطمئن شوید که ویدیو مورد نظر شما بالاتر است.

  بیشترین تمرکز صفحه روی ویدیو شما باشد

  بار ها و بار ها من وب سایت هایی را دیدم که ویدیو را پنهان کرده اند یا در بخش پایین سایت قرار داده اند، بنابراین کاربران باید مسیر و اسکرول را حرکت دهند و تا زمانی که بتوانند به ویدیو برسند. این به طور طبیعی منجر به پخش کمتر آن می شود، زیرا مردم نمی خواهند از مسیرخود برای مشاهده کردن ویدیو خارج شوند.

  فیل، می گوید: "اگر ویدیو پنهان یا جاسازی شده در پایین صفحه قرار گیرد، احتمال رتبه بندی سایت شما به سرعت کاهش می یابد".

  بهترین راه افزایش بازدید و رتبه بندی بهتر ویدیو شما این است که آن را به تمرکز صفحه ببرید. برای درک بهتر این موضوع به مثال زیر نگاه کنید.

  سئو 

  یک ویدیو را در چندین محل به اشتراک نگذارید

  آیا شما تا به حال با خودتان بازی تنیس انجام داده اید؟ این دقیقا همان کاری است که شما با جاسازی ویدیو خود در چندین صفحه انجام می دهید. از این امر اجتناب کنید زیرا در رقابت با خودتان هیچ حسابی وجود ندارد.

  فیلیپ می گوید: "اگر صفحه و ویدیو شما هر دو مربوط به یکدیگر باشند، و شما امیدوار هستید تا صفحه و ویدیو شما رتبه بندی شود، جای تعجب نیست که ویدیو در جایی دیگر وجود دارد. در حقیقت شما در برابر خودتان رقابت می کنید، که غیر منطقی است".

  برای ترویج ویدیو خود فقط به سئو تکیه نکنید

  در نهایت، مهم است که به یاد داشته باشید که سئو قابل اعتماد نیست. گوگل به طور مداوم الگوریتم های خود را تغییر می دهد و با تکیه بر ربات های جستجو برای رتبه بندی فیلم های شما استفاده می کند. این یک استراتژی سازگار برای تضمین دیده شدن ویدیوهای شما نیست.

  فیل می گوید: "سئو کنترل سختی دارد و به طور مداوم تغییر می کنند، بنابراین اگر واقعا کلیک و بیننده های بیشتری را برای ویدیو های خود می خواهید، سرمایه گذاری در تبلیغات ویدیویی پولی یک مسیر استراتژیک است."

  سئو حرفه ای 

  تبلیغات فیس بوک یک راه عالی (و مقرون به صرفه) برای ترویج محتوای ویدیویی است.

  مکان های زیادی مانند فیس بوک و توییتر وجود دارند که می توانید برای تبلیغ ویدیو خود از آن ها استفاده کنید. شما همچنین می توانید سایر استراتژی های رایگان را نیز  امتحان کنید، مانند داشتن شرکای تبلیغاتی در فیلم ها.

  به نظر شما چه روش های دیگری وجود دارند که مفید هستند؟ بی صبرانه منتظر دریافت نظرات شما هستم.

  برگرفته از سایت wordstream

  آخرین ویرایش: دوشنبه 22 مرداد 1397 10:51 ق.ظ
  ارسال دیدگاه
 • نوپرداز کو شنبه 20 مرداد 1397 11:00 ب.ظ نظرات ()

  از مجموعه خاطرات مهاجرت

  اینایی که میگم رو خوب بخونین، آخرش ازتون امتحان میگیرم! بچه‌ها هم این نوشته رو نخونن!

  نمیدونم چه جوری بگم که معنی این نوشته این نیست که من همه این کارها رو با همین غلظت رد یا تایید می‌کنم…اصلا نمی‌دونم چقدر مهمه که آشنا یا غیر آشنا چه برداشتی از من تو ذهنشون خواهند داشت… ولی کلمات و جملات با کمی اغراق نوشته شدن! اینکه این کارها، تا چه حد درسته، صلاحه یا عاقلانه است، تو هر آدمی متفاوته.

  میگن مهاجرت پدر و مادر نداره. مهاجرت پدر و مادر نمیشناسه. توی توضیحات مهاجرت محبت و انسانیت کلا ذکر نشده. مهاجرت یعنی خودخواهی، یعنی به بنی بشر کمک نکردن، یعنی دل نسوزوندن واسه این و اون. مهاجرت خیلی چیز بزرگیه، حالا من مثل حیوانات نجیب به مابقی مخلوقات کمک کردم، شما نکنین! بنا به گفته شاهدین، من مهاجرت رو دست کم گرفتم، درک نکردم، میگن انگاری واسه من اسباب‌کشی از یه خونه به یه خونه دیگه توی یه شهر بوده. فکر می‌کردم دارن ازم تعریف میکنن ولی میگن یه ایراده. اینجانب برای خیلی‌ها خاله، برای خیلی‌ها خواهر و حتی برادر بودم. شما برای خواهرتون خواهری نکنین! میگن غلطه!

  مهاجرت یعنی چند تا صفحه فیسبوک، شماره تلفن و آدرس ایمیل داشتن. یکی واسه دوستان نزدیک، یکی واسه اونایی که میخواهین بگین باهاشون دوستین، یکی واسه دوستای کاری، یکی واسه کارای دوستی! مهاجرت یعنی آدرس جایی رو ازت پرسیدن بگی نمیدونی کجاست.  ساعت ندونی چنده! یعنی در این حد!

  مهاجرت یعنی گله‌مند و دردمند یا مسرور و تو ابرها باشی، بنا به مصلحت! مهاجرت یعنی تو همه چیز خودتو بالاتر نشون بدی، تو غر زدن و گریه زاری، تو شادی، تو تحصیلات و شغل و اینا، حالا هر چقدر هم اساسا تهی و پایین باشی. مهاجرت یعنی به بقیه بقبولونی که خودشونو بکشن عمرا به پای تو توی هیچ‌چیز نمیرسن. مهاجرت یعنی اگه صحبت چیزا رو ارزون خریدنه اینطوری نشون بدی که تو همه جاها رو بهتر بلدی و اگر صحبت مورد عکسه، به همه بفهمونی که تو بابت فلان چیزا بیشترین پول رو دادی، اگه صحبت کلاه گذاشتن سر ملت یا دولته، هزار تا مثال بیاری که چقدر واردی و اگه صحبت دولتمندی و قانونمندیه همه یه ترازوی عدالت بالا سرت تجسم کنن بعد از حرفات. خلاصه اینکه مهاجرت یعنی تو هیچی کم نیاوردن!

  مهاجرت یعنی فقط ارگانیک بخوری. ارگانیک بپوش. مهاجرت یعنی از سر کوچه تا اون سردنیا بری و به هیچکی نگی ولی هر کی هر جا رفت و برگشت گله کنی که چرا بهت نگفتن. مهاجرت یعنی راه بری عقده‌ای بازی در بیاری و در کل کارهای ملت رو بخاطراینکه عقده‌ای بازین مسخره کنی. مهاجرت یعنی واسه هموطنهایی که بهشون نیازی نداری قیافه بگیری و اونهایی که نیاز داری رو روی سرت جا بدی. مهاجرت یعنی از شله‌زرد و حلوا و خورش قرمه‌سبزی بدت بیاد. مهاجرت یعنی بگی نیومدی این‌جا که خورش قیمه بخوری. مهاجرت یعنی غذای مورد علاقه‌ات بشه سوشی و فقط از دخترای چینی خوشت بیاد. مهاجرت یعنی قرارهاتو ساعت ٩ صبح یا ١ بعد از ظهر «بار» بذاری نه «کافی شاپ! یعنی با کاپشن‌های خفن «کانادا گوس» اول پاییز اینجا و اونجا عکس بگیری و کفش آدیداس رو دیگه تحویل نگیری. مهاجرت یعنی ته توی زندگی ملت و مخصوصا هموطن رو در بیاری و اطلاعاتشونو همه جا جار بزنی ولی از خودت هیچی و هیچی به کسی نگی.

  مهاجرت یعنی حرف آقاتون رو گوش بدی و با غیرمحجبه، دوست نشی. یا به گفته همسر دلبندتون گوش بدین و با این همکلاسی‌ها که زناشون حجاب دارن نشست و برخاست نکنین!

  مهاجرت یعنی فراموش کردن خیلی چیزا. یعنی به همه مهمونات و مادر شوهر پدر شوهرت به عینه و تصویری نشون بدی چقدرررر شوهرتو دوست داری! مهاجرت یعنی فحشای رکیک انگلیسی و فرانسوی حواله آدامها کردن. مهاجرت یعنی بدون ملاحظه مکان و زمان، لباس پوشیدن (یا نپوشیدن)، بی‌پرده حرف زدن و جار زدن که کشور آزادیه! مهاجرت یعنی دنبال همخونه غیر همجنس گشتن. یعنی در عین متاهل بودن دنبال دوست دختر/پسر گشتن و قضیه استیک و پیتزا رو پیش کشیدن.

  مهاجرت یعنی زمان اسباب کشیت از کلی آدم کمک باربری بگیری و زمانی که ملت اسباب‌کشی دارن کمردرد داشته باشی و وقت دکتر و این حرفا …

  مهاجرت یعنی کار نداشته باشی و به کار نداشتنت افتخار کنی. بابت بیکاری از دولت پول بگیری، افتخار کنی. بخاطر پولی که دولت بهت میده بچه‌دار شی، افتخار کنی. بری سر یه کار بسیار کم درآمد، بشینی بگی کار که عار نیست. کار بهتر گیر بیاری، بگی نمیدونم چه جوری مردم حاضرن بعضی کارا رو واسه چندر غاز انجام بدن، هر کاری که کار نیست. حقوق نگیری افتخار کنی که داری داوطلبانه کار میکنی واسه مملکتی که قراره شهروندش بشی. حقوق خوب بگیری، بگی این دولت*** اونقدر منو میخواد و بهم احتیاج داره که بهم فلان قدر پول میده. مهاجرت یعنی تحصیلات ایران سوم ابتدایی یا فوق دکترا و فوق تخصص هر کسی که باهاش برخورد داریم رو مسخره کنیم و دست کم بگیریم و بگیم اون دو واحد زبان که دانشگاه خوندیم یا گل‌پسرمون داره میخونه هزار بار بیشتر از فوق دکترا تو دانشگاه تهران کار و زحمت و اعتبار داره!

  مهاجرت یعنی همه جا جار بزنی که اینا نژادپرستن و فلانن و بهمانن و خودت تو اتوبوس کنار یه سیاه‌پوست نشینی و پناهنده‌ها رو به دیده حقارت نگاه کنی.

  مهاجرت یعنی اگر ساکن ونکوور شدیم یا تورونتو به مونترال بگیم ده بالا و به اتاوا بگیم ده پایین.

  مهاجرت یعنی اینا! مهاجرت اصلا به معنی تطابق فرهنگی نیست، مهاجرت یعنی خودفراموشی، ریشه دورانداختن و تمرین راه رفتن کبک و به یه راه رفتنی مابین کبک و کلاغ افتخار کردن. مهاجرت اصلا به این معنی نیست که سطح فرهنگیمونو بالا ببریم و نکات خوب فرهنگی اینطرف آب رو یاد بگیریم. اصلا به این معنی نیست که خودمونو منطقی اصلاح کنیم. اصلا به این معنی نیست که سعی کنیم چهره خوبی از ایران و ایرانی نشون بدیم. بلکه به این معنیه که همه و همه سنتها، باورها و اعتقاداتمون رو دلیل عقب موندگی بدونیم ولی اون دستبند سبز و بعضاً این لباسای نستعلیقی و گردنبند فروهر ازمون کنده نشه.

  مهاجرت در کل یعنی مثل عقده‌ایها تو این مجله و اون مجله، این وبسایت و اون وبسایت جوری از مهاجرت بنوسیم که انگار ما همه چیز میدونیم و دیگران هیچ!!

  مهاجرت یعنی اینای که گفتم! برین حالشو ببرین! امتحان هم نمیگیرم! نمره‌هاتونو از کار کلاسی میدم!

  آخرین ویرایش: شنبه 20 مرداد 1397 10:58 ب.ظ
  ارسال دیدگاه
 • نوپرداز کو جمعه 19 مرداد 1397 11:23 ق.ظ نظرات ()

  تلگرام هنوز خیلی جای پیشرفت داره (که با آهنگی آهسته و پیوسته در حال پیشرفت هم هست) و پر از ضعفه. از طرفی به دلیل وجود اپ‌های غیررسمی که خیلی از نیاز‌ها رو برآورده کردن نمیشه خیلی به تلگرام خرده گرفت. با این حال اگر بخوام ضعف‌های تلگرام رو تا جایی که خاطر دارم نام ببرم:

  1. دسته بندی: همونطور که دوستان اشاره کردند تلگرام به شدت فضای درهم و شلوغی داره و امکان جدا کردن پیام‌ها از کانال‌ها و بات‌ها نیست. جدای از اون هشتگ به‌ نظر ابزار کاملی برای نظم‌دهی به کانال نیست. تلگرام تو این مورد جای کار زیاد داره.

  2. اسپم: تلگرام به طرز عجیبی پر از اسپم هست و خیلی از اتفاقات از کنترل کاربر خارج هستن. به عنوان مثال، اگر فرد فعالی در گروه‌ها باشید احتمالا با سیل اسپم‌ها در پی‌وی و کانال‌ها و گروه‌هایی که هر روز یکی شما رو درشون عضو می‌کنه آزارتون میده. البته تقریبا تمام پیامرسان‌هایی که من استفاده کردم هم مخاطبین میتونن شما رو به گروه‌ها اضافه کنن، اما در مورد تلگرام به‌خاطر وجود آیدی این موضوع جدی‌تر هست. فکر می‌کنم تلگرام باید کنترل بیشتری روی محتوا به کاربر بده (که داره روش کار می‌کنه).

  3. پیچیدگی: شاید این ایراد یکم عجیب باشه چون کار با تلگرام واقعا ساده‌س. اما منظور من تنها استفاده عادی و پیام دادن نیست. وقتی مدتی با تلگرام کار می‌کنید بعضی چیزها عذابتون میدن. در یک مثال ساده "حذف مخاطب‌ها" در تلگرام عذاب است! چرا در خود اپ امکان حذف مخاطبین وجود ندارد؟ برای کار به این سادگی باید ترفند زد! یا اینکه کاربران با نسخه‌های فرعی مثل موبوگرام و قابلیت‌هایی مثل حالت روح (!) می‌آیند پیامتان را می‌خوانند و شما نمی‌فهمید.

  4. امنیت: شاید عجیب باشه که در امنیت تلگرام ضعفی ببینیم. اما منظور من چیزی جدای از بحث فنی و الگوریتم‌های رمزنگاری پلتفرم است. مقصود من خود کاربران هستند. با فرض اینکه من به حریم شخصی و امنیت اطلاعاتم اهمیت بدهم و تمام نکات را رعایت کنم باز هم هیچ چیز تضمین شده نیست. اگر مخاطب شما از نسخه فرعی مثل موبوگرام استفاده کند(که متاسفانه خیلی‌ها استفاده میکنن) که هیچ اعتمادی به آن نیست همه تلاش شما برباد رفته. البته من به هیچ‌وجه اپن سورس بودن تلگرام رو محکوم نمیکنم و یکی از نکات مثبت و دلایل موفقیت تلگرام هم همین متن باز بودن هست، اما بعضی نسخه‌های فرعی حتی برای خود تلگرام هم نگرانی ایجاد کردن.

  5. اخبار جعلی و کپی‌رایت: این مورد یک مشکل ساختاری در بین تمام پلتفرم‌های اجتماعی هست (دسته‌کم بخش اخبار جعلی اون) و در مورد تلگرام بحث جدی‌تر هم میشه. همه ما شاهد بودیم که کانال‌هایی مثل آمدنیوز طی ماه‌های گذشته چقدر اخبار جعلی منتشر کردن. اپل هم به‌تازگی تلگرام رو از اپ‌استور حذف کرد و دلیلش هم پورنوگرافی کودکان بود. مشخصه که تلگرام در این زمینه مشکل جدی داره. بحث کپی‌رایت هم برای خودش داستانی جدا داره. حداقل کانال‌های ایرانی با نقض این قانون زنده‌ان!

  به‌هرروی تلگرام پلتفرم خیلی خوبی شده و روزبه‌روز در حال پیشرفت هست و جدیدا TON هم سروصدا به پا کرده، ایده جذابیه که بسیاری معتقدن Scam بیش نیست.

  آخرین ویرایش: جمعه 19 مرداد 1397 11:42 ق.ظ
  ارسال دیدگاه
 • نوپرداز کو پنجشنبه 18 مرداد 1397 11:04 ب.ظ نظرات ()

  از گذشته تا کنون از عسل در درمان بسیاری از بیماری‎ها استفاده شده است. مهم‏ترین خاصیت عسل، ضد میکروب بودن آن است. در حالی که عسل یک ماده کاملاً خوراکی است و باید محیط خوبی برای پرورش میکروب‏ها باشد، ولیکن میکروب‏ها در معرض عسل نابود شده و اجساد آنها نیز به مرور از بین می‏رود زیرا عسل حاوی آنتی بیوتیک و آنزیم دیاستاز است.

  در گذشته از این خاصیت عسل برای از بین بردن پینه‏های دست و پا سود می‏جستند. عسل طبیعی از 2 هزار و 500 سال پیش توسط انسان‏ها در اقصی نقاط جهان مورد استفاده قرار گرفته است.

  کیفیت عسل طبیعی ایران در جهان زبانزد است، این مسأله ناشی از اقلیم خاص و شرایط طبیعی ویژه کشورمان است. در گذشته‌ نه‌چندان دور و پیش از آغاز موج ویرانگر مهاجرت از روستا به شهر، بخش عظیمی از روستائیان در کنار کار کشاورزی به پرورش زنبور عسل می‌پرداختند. امروز اما پرورش زنبور در ایران شرایط مناسبی ندارد، در نقاط جنوبی کشور وجود ریزگردها باعث کاهش تولید و مرگ زنبورها می‌شود، در سایر نقاط کشور هم با از بین رفتن فرهنگ کار و گسترش میل به مشاغل دولتی و پشت میز نشینی، تمایل کمتری به پرورش زنبور مشاهده می‌شود. این در حالی است که پرورش زنبور در صورت رعایت اصول علمی، پیشه‌ای بسیار سودآور است، هرچند چرخه پرورش زنبور در ایران در سطح کلان از فقدان صنایع تبدیلی و بسته بندی نیز به‌شدت رنج می‌برد و به همین دلیل بازارهای خود را در جهان هر روز از دست می‌دهد.
  از کودکی عاشق زنبورداری بودم
  «مجید امیدی» جوان 30 ساله با مدرک کارشناسی مدیریت است که در شهرستان مهران مشغول تولیدعسل است.
  امیدی یکی از فعالان «اقتصاد مقاومتی» شهرستان مهران در استان ایلام است. جوانی 30 ساله و دارای مدرک کارشناسی مدیریت است. وی درباره نحوه ورود به این عرصه زنبورداری می گوید: از زمان کودکی که در مزارع بازی می‏کردیم عاشق زنبورداری بودم و دوست داشتم که یک زنبوردار حرفه ای بشوم. وارد دانشگاه که شدم با این حرفه بیشتر آشنا شدم و تحقیقات بسیاری انجام دادم. از کار تولید، مخصوصاً تولید عسل لذت می‏بردم و دوست داشتم یک کارآفرین شوم. به همین دلیل تصمیم
  گرفتم با توجه به ظرفیت و پتانسیل موجود در شهرستان مهران، پرورش زنبور عسل را آغاز کنم.
  وی ادامه داد: در ابتدا می‏ترسیدم اما تصمیم گرفتم که کارم را از حجم کم شروع کنم. به همین جهت با پس اندازی که داشتم توانستم 10 کلنی زنبور عسل تهیه کنم. با مشورت یکی از فعالان در عرصه پرورش زنبورعسل کارم را شروع کردم. روزهای اول سخت بود. زمانِ آزمون و خطا و کسب تجربه بود. اما برای شروع بد نبود، راضی بودم. با درآمد سال‏های اول کلنی می خریدم و به کلنی‏های قبلی اضافه می کردم. با گذشت زمان که درسم تمام شد توانستم تمرکز بیشتری بر روی کارم داشته باشم. بعد از اتمام دانشگاه، هم دنبال کار دولتی بودم و هم زنبورداری می کردم. در این مدت به زنبورها عادت کرده بودم و هر روز باید به آنها سر می زدم. اگر یک روز به زنبورها سر نمی‏زدم دلم برای آنها تنگ می‏شد. حتی در زمستان هم مراقب زنبورها بودم با اینکه در زمستان معمولاً زنبورها کم کار هستند و جمعیتشان هم در کندوها کم می‏شود. تصمیم گرفته بودم که اگر کار دولتی پیدا نشد کار زنبورداری را حرفه‏ای تر دنبال کنم.
  این فعال اقتصادی افزود: همزمان با کار زنبورداری کار دولتی در یک سازمان هم پیدا کردم با این وجود باز علاقه‏ام به زنبورداری کمتر نشد بلکه توانستم از حقوق کارمندی برای توسعه کار زنبورداری هم بهره بگیرم. اما وقتی مقایسه می‏کنم می بینم که درآمد زنبورداری خیلی بیشتر از حقوق کارمندی است. حقوق کارمندی یک مقدار ثابتی است و تغییر نمی‏کند. اما زنبورداری پُر است از هیجان و در صورت وقت گذاشتن در این حرفه حتماً جوانان به سود خوبی خواهند رسید.
  عسل‏ها روی دستم نمی‏ماند
  جوان زنبوردار ایلامی می‏گوید: 12 سال است که در این حرفه مشغول به کار هستم. در سال 95 من 100 کلنی داشتم اما با توجه به ظرفیت منطقه برای شغل زنبورداری، تصمیم گرفتم 70 کلنی دیگر نیز به کلنی‏های قبلی اضافه کنم و مجموعا در حال حاضر 170 کلنی دارم. در این شغل برای برادرم و یک نفر دیگر اشتغالزایی داشته ام. البته در سال 96 با افزایش کلنی‏های زنبورعسل باید یک نفر دیگر نیز استخدام کنم. در سال 94 از 100 کلنی توانستم 35 میلیون تومان درآمد کسب کنم.
  وی ادامه دارد: سالانه به طورمیانگین 600 تا 800 کیلو عسل برداشت می کنیم. در دو مرحله ما برداشت عسل داریم. عسل بهاری و عسل تابستانی. عسل بهاری ارزانتر از عسل تابستانی است. کیفیت عسل تابستانی بهتر است. در فصل تابستان زنبور عسل شهدهای متنوع تری را به کندو می‏آورد. عسل بهاری را با قیمت میانگین هر کیلو 15 هزارتومان می فروشیم و عسل تابستانی به قیمت 45 هزارتومان به فروش می‏رسد. عسل‏ها روی دستم نمی‏ماند و مشتری‏های ثابت خودم را دارم. با اضافه کردن کلنی‏ها و بالابردن حجم تولید قصد ارسال محصولات را به استان‏های دیگر نیز دارم.
  از کجا شروع کنیم؟
  امیدی می‏گوید: به نظر من علاقمندانی که قصد شروع زنبور داری را دارند بهتر است سال اول با 3 الی 6 کلنی شروع کنند تا ضمن مشغولیت‏های زندگی با کار زنبور داری آشنا شوند. به نوعی سال اول را کارآموزی کنند و با مطالعه کتب و سایت‏های زنبور داری و مشورت و آموزش از کسانی که سابقه زیادی در این شغل دارند خود را برای توانایی در این کار محک زده و در ضمن نیاز خانواده خود را به عسل طبیعی برآورده کنند. در صورت تمایل به ادامه کار در سال دوم با 20 الی 30 کندو به عنوان شغل دوم و کمک هزینه زندگی ادامه دهند و با کارآزموده شدن و تجربه کسب کردن از خسارت‏های احتمالی وارده و پیدا کردن دلیل آن و سود بردن از موارد منفعت آور، برای سال بعد خود را آماده کنند. تهیه هر کندو 320 هزار تومان هزینه دارد.
  جوان پرورش دهنده زنبورعسل گفت: با علم به اینکه یکی از مهم‏ترین ظرفیت‏های طبیعی استان ایلام، وجود گونه‏های گیاهی، دارویی و شهدزا در این استان است باید این حرفه از سوی جوانان ایلامی مورد توجه قرار گیرد. این پتانسیل و ظرفیت خدادادی باید در جهت رفع مشکل بیکاری جوانان ایلامی استفاده شود. در حال حاضر هزار گونه گیاهی در استان ایلام شناسایی شده که از این تعداد 550 گونه گیاهی شهدزا هستند. این ظرفیت بسیار بزرگ باعث رونق زنبورداری و کیفیت بالای عسل در این استان شده است پس جوانان باید با غنیمت شمردن این فرصت با علاقه و تحقیق کار زنبورداری را که یکی از عرصه های درآمدزاست، شروع کنند. باید از کم شروع کنند. عسل ایلام عسل بسیار مشهور و معروفی است و مورد توجه بازارهای داخلی و صادراتی است.
  جوانان باید خودشان کارآفرین شوند
  وی ادامه داد: بعضی وقت‏ها از کار دولتی خسته می‏شوم و تصمیم می‏گیرم که به کلنی‏های خود اضافه کنم و تمام وقت به زنبورداری مشغول شوم. در فعالیت‏های اقتصاد مقاومتی خودت رئیس خودت هستی و کار تنوع بیشتری دارد و خسته کننده نیست. من به خیلی از جوانان محل و دوستان خودم تاکید داشتم که سراغ کار دولتی نروند و به خاطر یک میلیون حقوق کارگری راهی بازار کار نشوند. خیلی از روستائیان از روستا به شهر می‏آیند اما باید گفت که در شهر جز سراب چیزی نیست و واقعیت در تلاش و اراده جوانان ما نهفته است. جوانان در هر استانی که باشند می‏توانند با مراجعه به بسیج سازندگی با عرصه‏های اقتصاد مقاومتی و تسهیلاتی که برای این عرصه ها درنظر گرفته شده است بیشتر آشنا شوند و با مشورت با کارشناسان یک حرفه را شروع کنند. یک جوان روستایی با 10 عدد گوسفند می‏تواند زندگی خود را بچرخاند. با 30 کلنی زنبور عسل می‏توان یک زندگی را اداره کرد. جوانان باید خودشان کارآفرین باشند.
  ویژگی عسل خوب چیست؟
  امیدی در ارتباط با ویژگی عسل‏های خوب و طبیعی اظهار می دارد: بسیاری از مردم تصور می‌کنند عسل طبیعی عسلی است که شکرک نزند و سفت باشد اما این تفکر اشتباه است. عسل طبیعی به دلیل اینکه حرارت نمی‌بیند حتما در بازه زمانی بین یک تا سه ماه شکرک می‌زند. تولید کنندگان به 90 درصد عسل‌های موجود دربازار حرارت می‌دهند تا ازشکرک زدن آنها جلوگیری کنند چون اکثر مردم با ویژگی‌های عسل طبیعی آشنا نیستند و عسل شکرک‌زده خریداری نمی‌کنند. که عسل با کیفیت باید روان بوده و غلظت کمی داشته باشد. از آنجایی که قندهای موجود درعسل طبیعی کوچک مولکول هستند، اگر ظرف این عسل را کج بگیریم به راحتی از ظرف پایین سرازیرمی‌شود ولی عسلی که از خوراندن شکر به زنبور تولید شده باشد قندآن درشت ملکول است و غلیظ به نظر می‌رسد. هرچند تشخیص عسل با کیفیت به سختی و تنها از طریق تست و آزمایش نمونه عسل درآزمایشگاه امکان‌پذیر است ولی روش‌هایی وجود دارد که مردم عادی نیز بتوانند تا حدودی عسل مرغوب را از سایر عسل‌ها تشخیص دهند. اگرعسل خوب را درآب سرد قرار دهیم به سرعت خودش را می‌گیرد و سفت می‌شود و به سختی درآب سرد مخلوط می‌شود.
  ضرورت حمایت دولت از زنبورداران
  این فعال اقتصاد مقاومتی نبود نهاد حمایتی را یکی از مشکلات زنبور داران می‏داند و می‏گوید: متأسفانه هیچ نهادی برای حمایت از تولید کنندگان عسل وجود ندارد و به همین خاطر بسیاری از مشکلات زنبورداران حل نمی‏شود. بسیاری از زنبورداران سیروانی در چند سال اخیر به دلیل وضعیت آب و هوایی و عدم حمایت مسئولان زنبورهای خود را از دست دادند و می‏طلبد مسئولان با حمایت‏ها و کمک‌هایی که انجام می‏دهند مانع از بین رفتن نسل زنبورها و شغل پرورش زنبور شوند. باید مسئولان به کار پرورش زنبور به عنوان یک کار تولیدی و نه تشریفاتی نگاه کنند که می‏تواند زمینه اشتغال بسیاری را نیز فراهم کند. با توجه به سرمایه اندکی که برای پرورش زنبور نیاز است جوانان می‌توانند با تعداد اندک کندوی زنبور عسل به این شغل روی آورند و با آموزش‌هایی که از طریق کتاب‌ها، سی دی‌های آموزشی و مستندات تلویزیونی وجود دارد به کار رونق دهند و درآمد خوبی نیز کسب کنند.

  *اقتصاد برتر

  آخرین ویرایش: پنجشنبه 18 مرداد 1397 11:03 ب.ظ
  ارسال دیدگاه
 • نوپرداز کو پنجشنبه 18 مرداد 1397 11:03 ب.ظ نظرات ()

  اسنپ نیز مثل هر سرویس دیگر قوانینی دارد که ممکن است از آنها بی‌اطلاع باشید. در این مطلب شما را با مهم‌ترین قوانین اسنپ آشنا می‌کنیم که ندانستن آنها ممکن است شما را دچار مشکل کند.

  خوشبختانه استفاده از تاکسی‌های اینترنتی آنقدر میان شهروندان جا افتاده است که دیگر نیازی به معرفی خدمات آنها نیست. اسنپ، به عنوان یکی از دو شرکت بزرگی که هم اکنون در تهران فعالیت دارد، کاملا برای مردم شناخته شده است و روزانه هزاران سفر به واسطه آن انجام می‌گیرد.

  سهولت در استفاده، قیمت مقرون به صرفه و کیفیت بالای سفری که اسنپ در مقایسه با تاکسی‌های شهری در اختیار مسافران قرار می‌دهد موجب شده تا مورد اقبال عموم قرار گیرد؛ اما شاید ندانید اسنپ نیز مثل هر سرویس دیگر قوانین خاص خود را دارد؛ قانون‌هایی که شاید کمتر مسافری از آنها مطلع باشد.

  شرایط و قوانین استفاده از اسنپ در زمان ثبت نام به شما نشان داده می‎شود با این حال ممکن است مثل همیشه خیلی به آن توجه نکرده باشید. در این مطلب شما را با مهمترین قوانین اسنپ آشنا می‌کنیم که احتمالا از آنها بی‌خبرید و ندانستن آنها ممکن است برای شما مشکل ایجاد کند.

  1- اسنپ آژانس نیست

  رانندگان اسنپ در استخدام این شرکت نیستند بلکه اسنپ تنها واسطه‌ای برای وصل کردن شما به رانندگان شخصی است. بنابراین وقتی درخواست سفر می‌کنید، رانندگان مخیل به قبول یا رد آن هستند و اسنپ نمی‌تواند آنها را مجبور به قبول درخواست شما کند.

  2- برای ثبت نام باید 18 ساله باشید

  طبق قوانین اسنپ افراد برای ثبت نام و استفاده از خدمات آن باید 18 ساله باشند و به سن قانونی رسیده باشند بنابراین در صورتی که اسنپ متوجه این موضوع شود می‌تواند حساب شما را مسدود کند.

  3- مسئولیت کارهای راننده به عهده اسنپ نیست

  اسنپ هیچ مسئولیتی در قبال کارها و رفتار راننده که خلاف قوانین کشور باشد را بر عهده نمی‌گیرد و در صورت رخ دادن چنین موردی شما باید از شخص خاطی شکایت کنید نه اسنپ!

  4- هر فرد فقط اجازه استفاده از یک حساب را دارد

  هر فرد اجازه دارد فقط یک حساب در اسنپ بسازد. یعنی شما مجاز نیستید با چند شماره مختلف در اسنپ حساب داشته باشید و از خدمات آن استفاده کنید.

  5- دیگران حق استفاده از حساب شما را ندارند

  اسنپ به شما اجازه نمی‌دهد حساب خود را برای استفاده در اختیار اشخاص دیگر قرار دهید یا آن را به دیگران واگذار کنید.

  6- استعمال دخانیات ممنوع

  استعمال دخانیات حین استفاده از خدمات اسنپ ممنوع است در نتیجه شما با ثبت نام در اسنپ می‌پذیرد هنگام سفر سیگار، پیپ و... نکشید.

  7- حداکثر 4 مسافر

  طبق قوانین راهنمایی و رانندگی کشور هر خودرو حق حمل حداکثر 4 مسافر را دارد بنابراین سوار شدن بیش از این تعداد خلاف قانون است و اسنپ نیز به شما اجازه این کار را نمی‌دهد.

  8- ارسال کالا فقط با اسنپ باکس

  ارسال کالا با سرویس حمل و نقل مسافر مجاز نیست ولی کاربران می‌توانند برای ارسال کالای خود از اسنپ باکس استفاده کنند.

  9- سوار کردن سگ ممنوع است

  شما مجاز نیستند هنگام استفاده از اسنپ سگ، یا سایر حیواناتی  را به همراه داشته باشید که همراه داشتن آنها در خودرو طبق قوانین ایران ممنوع است.

  10- همراه داشتن مواد خطرناک ممنوع است

  مسافران اسنپ مجاز نیستند هنگام سفر کالاهای ممنوعه و خطرناکی مثل مواد مخدر، مشروبات الکلی، مواد آتش‌زا، مواد سمی، مواد رادیو اکتیو، مواد منفجره، سلاح و... را به همراه داشته باشند.

  11- کدهای تخفیف غیرقابل فروشند

  کدهای تخفیفی که اسنپ در اختیار شما می‌گذارد غیرقابل فروشند. همچنین طبق قوانین اسنپ شما مجاز به دادن این کدها به افراد دیگر نیستید.

  12- هزینه پرداخت شده پس داده نمی‎شود

  مبلغی که کاربران به عنوان هزینه سفر به اسنپ پرداخت می‌کنند یا حساب خود را شارژ می‌کنند قابل استرداد نیست و نمی‌توانند آن را از اسنپ پس بگیرند. همچنین پس از درخواست سفر حق اعتراض نسبت به هزینه آن را نخواهید داشت.

  13- اطلاعات شما ذخیره و استفاده می‎شود

  اسنپ خود را مجاز می‌داند اطلاعات شخصی، اطلاعات مکانی، اطلاعات سفر و اطلاعات دستگاه شما را ذخیره کند و مورد استفاده قرار دهد ولی هیچ کاربر مجاز نیست اطلاعات سایر مسافران و رانندگان را ذخیره و از آنها استفاده کند. ضمنا وظیفه محافظت از اطلاعات حساب شما برعهده خود شماست.

  • شما هنگام استفاده از اسنپ چقدر قوانینش را رعایت می‌کنید؟ آیا تا به حال با مشکلی مواجه شده‌اید که لازم می‌دانید اسنپ باید قانونی برای آن در نظر بگیرد؟
  آخرین ویرایش: پنجشنبه 18 مرداد 1397 11:02 ب.ظ
  ارسال دیدگاه
 • نوپرداز کو پنجشنبه 18 مرداد 1397 04:17 ب.ظ نظرات ()

  مطمئنا همونطوری که در مقاله معرفی برترین سایت‌های ایرانی گفته شد و اگر اون را مطالعه کرده باشید وردپرس را میتوان به عنوان برترین سایت ساز در جهان معرفی کرد، چرا که محبوبیت وردپرس و استفاده کنندگان آن یعنی، بیش از 68 درصد سایت‌هایی که وردپرس را به عنوان سیستم مدیریت محتوای سایت خود در سطح جهان انتخاب کرده‌اند خود گویای این مسئله خواهد بود. با استفاده از وردپرس امروزه دیگه ما میتونیم تا هر نوع وبسایتی به لطف افزونه‌های گوناگون و قالب‌های فراوان آن در زمینه‌های خبری، شخصی، شرکتی، خدماتی، فروشگاهی و حتی مارکت راه‌اندازی کنیم، که این مقدار انعطاف پذیری و قابلیت فراوان که بتونیم در وردپرس ازش برای راه‌اندازی سایت خودمون استفاده کنیم یک مزیت بسیار بسیار بزرگه چرا که ما را از هزینه‌های سرسام آور طراحی سایت اختصاصی آسوده خاطر خواهد کرد. خب در این آموزش قصد دارم تا به اتفاق هم و کمک هم به معرفی برترین و مهمترین سایت‌های خارجی که وردپرس را به عنوان سیستم مدیریت محتوای سایت خود انتخاب کرده‌اند بپردازم تا با مراجعه کردن به این وبسایت‌ها و مشاهده نحوه طراحی سایت و ایده‌های پیاده سازی شده در این سایت‌ها شما هم بتونید تا با ایده‌های جدیدتری که به همین ایده‌های فعلی اضافه میکنید یک سایت راه‌اندازی کنید، در واقع هدف از معرفی سایت‌ها این است که یک جرقه در ذهن شما ایجاد بشه که همین جرقه باعث شود تا ایده جدیدی که در وب پارسی جای اون خالی است اولین نفری باشید که چنین ایده‌ای را پیاده‌سازی میکنید. پس تا انتها با ما همراه باشید.

  در این مقاله هم مشابه مقاله پیشین که برای معرفی سایت‌های برتر در ایران گردآوری کردیم در انتها قصد داریم تا روش شناسایی سایت‌هایی که از وردپرس به عنوان سیستم مدیریت محتوای خودشون انتخاب کردن بپردازم تا به راحتی اگر قصد راه‌اندازی سایتی را دارید و میبینید که مشابه آن وجود دارد بررسی کنید که وردپرس هستش یا نه، و اگر سایت وردپرسی بود بیاین و اونو به صورت کامل انالیز کنید تا کاستی‌هایی که داره رو شما پیاده‌سازی کنید و بعد از مدت‌ها گوی سبقت رو از همون سایت به وسیله وردپرس بگیرید، حالا چه اون سایت با وردپرس  طراحی شده باشه و چه با یک سیستم مدیریت محتوای دیگه راه‌اندازی شده باشد.

  معرفی برترین سایتهای خارجی ساخته شده با وردپرس

  در لیست زیر هم تمام تلاشم رو کردم تا سایت‌هایی را معرفی کنم که در هر زمینه‌ای یک نمونه از اون وجود داشته باشد و حتی اگر در انتخاب اینکه وردپرس پاسخگوی نیاز شما در این زمینه باشه یا نه بتونید تا با مشاهده نمونه وبسایتی که احتمالا در این لیست وجود داشته باشه، شکتون به طور کامل برطرف شده و وردپرس را به عنوان سیستم مدیریت محتوای سایت خود انتخاب کنید. علاوه بر این به کمک لیست زیر قادر خواهید بود تا وبسایت مورد نظر را به صورت کامل بررسی کرده و ببینید که این سایت چه چیزهایی کم داره؟ چه چیزی بهش اضافه کنیم بهتر میشه؟ چه راهکارهایی در چنین موضوعی باعث میشه تا ترافیک بیشتری جذب کنیم؟ و در کل چکارهایی انجام بدیم تا سایت ما در وهله‌ی اول متفاوت‌تر از این سایت بوده و در وهله‌ی دوم بهترین عملکرد را در مقایسه با این سایت داشته باشه و به چیزی که مد نظر ما و کاربرانمون هست نزدیک و نزدیک‌تر باشد.

  معرفی برترین سایت های ساخته شده با وردپرس

  وردپرس بگینر(wpbeginner)

  این وبسایت به عنوان برترین وبسایت در زمینه آموزش‌های وردپرس فعالیت داره که دارای رتبه جهانی 2645 در الکسا هستش و به صورت کاملا ساده اقدام به تولید انواع محتوای آموزشی وردپرس در زمینه قالب وردپرس، افزونه وردپرس، کدنویسی وردپرس و… میکنه به صورتی که برای مبتدی‌ترین کاربران هم قابل درک بوده و به راحتی قادر باشند تا تغییرات لازم را که در آموزش به صورت مرحله به مرحله وجود داره در سایت خودشون اعمال و پیاده سازی کنند. این وبسایت به عنوان یک منبع مناسب مطالب آموزشی برای سایت‌های فعال فارسی زبان در وردپرس هم شناخته شده و میبینیم که وبسایت‌های ایرانی مطالب منتشر شده در این وبسایت را ترجمه و در اختیار کاربران خودشون قرار میدهند تا از آنها استفاده کنند. اگر شما هم به دنبال منبع آموزشی ساده‌ای برای وردپرس هستید یا اینکه قصد دارید در زمینه وردپرس فعالیت کنید این وبسایت میتونه ایده‌ها و منابع بسیار غنی در اختیارتون قرار بده.

   مشاهده سایت wpbeginner

  معرفی برترین سایت های ساخته شده با وردپرس

  شرکت مرسدس بنز

  کمتر کسی است که با شرکت مرسدس‌بنز آشنایی نداشته باشه، این شرکت همونطور که میدونید در زمینه تولید انواع مختلفی از اتومبیل‌های سبک و سنگین فعالیت داره و اومده وردپرس را به عنوان سیستم مدیریت محتوای سایت خودش برای معرفی محصولات و اخبار شرکت انتخاب کرده است. رتبه الکسا جهانی این وبسایت هم در حال حاضر روی 13500 قرار داره، اگر شما هم دارای یک سری محصولات خاص هستید و یا اینکه حتی قصد راه‌اندازی سایت برای شرکت تولیدی خودتون دارید میتونید با مشاهده چنین سایت‌هایی یک قالب‌بندی زیبا انتخاب کرده و نسبت به پیاده‌سازی سایت خودتون با استفاده از وردپرس اقدام کنید. اینکه یک شرکت بزرگ که در زمینه ساخت خودرو در جهان حرفی برای گفتن داره و میاد وردپرس رو به عنوان سیستم مدیریت محتوای سایت رسمی خودش انتخاب میکنه مطمئنا نشان از قدرت بالای وردپرس خواهد داشت. اما میبینید که در مقابل متاسفانه هستند افرادی که وردپرس را دست کم گرفته و تحلیل‌های نادرستی از اون میکنند.

   مشاهده سایت مرسدس بنز

  معرفی برترین سایت های ساخته شده با وردپرس

  جی زی

  جی‌زی نیز یک خواننده هیپ‌هاپ هستش که وردپرس را به عنوان سیستم مدیریت محتوای سایت خودش انتخاب کرده و تا به امروز دارای رتبه جهانی 573000 رو به خودش اختصاص داده. اگر به وبسایت مورد نظر سری بزنید این وبسایت به شکل گرید طراحی شده که با کلیک روی هر بخش به صفحاتی مثل درباره، تماس، آلبوم‌ها و… هدایت خواهید شد. بیشتر هنرمندان وردپرس را به عنوان سیستم مدیریت محتوای سایت خودشون انتخاب کردند چرا که در زمینه وبلاگ و سایت شخصی وردپرس بسیار بسیار مناسب هستش و میشه مانور بسیار خوبی رو بخاطر انعطاف بالای اون در سایت اعمال کرد.

   مشاهده سایت جی‌زی

  معرفی برترین سایت های ساخته شده با وردپرس

  سایت رسمی کشور سوئد

  هر کشوری دارای سایت مختص به خودش است که بر روی دامنه محلی اون قرار داره و معرف یک کشور خواهد بود. سوئد جزو کشورهایی هستش که وردپرس را برای سیستم مدیریت محتوای سایت خودش انتخاب کرده و در اون اقدام به درج مهم‌ترین مسائلی که در این کشور رخ میده اقدام میکند. رتبه این وبسایت در الکسا هم دارای رنک جهانی 86642 قرار دارد.

   مشاهده سایت کشور سوئد

  معرفی برترین سایت های وردپرس

  شرکت سرمایه گزاری گوگل

  شرکت گوگل هم در دامنه‌ای که به آدرس Gv.com می‌باشد فعالیت سرمایه گذاری خودش رو شرح میده که در این دامنه موارد مربوط به سرمایه گذاری شرکت گوگل در دسترس خواهد بود. این شرکت دارای رتبه جهانی 75660 می‌باشد که در اون به معرفی تیم شرکت، نمونه کارها و… میپردازه که وردپرس را به عنوان سیستم مدیریت محتوای خودش اختصاص داده است.

   مشاهده سایت گوگل

  برترین سایت های ساخته شده با وردپرس

  شرکت باتا

  این شرکت هم در زمینه تولید کیف، کفش و محصولات چرمی فعالیت داره و به عنوان یک شرکت شناخته شده مطرح است که وردپرس را به عنوان سیستم مدیریت محتوای خود انتخاب کرده است. رتبه جهانی این سایت در الکسا 168587 می‌باشد که با مراجعه به اون میتونید آخرین محصولات تولیدی شرکت را مشاهده کنید که توسط اون تولید و عرضه میشوند.

   مشاهده سایت باتا

  برترین وبسایت‌های ساخته شده با وردپرس

  وبلاگ ناسا

  ناسا نیز در صفحه وبلاگ خود وردپرس را به عنوان سیستم مدیریت محتوا انتخاب کرده است. شرکت ناسا دارای رتبه جهانی 930 در الکسا میباشد که در زمینه هوا و فضا فعالیت دارد. همونطور که میبینید شرکت و مجموعه‌ای به بزرگی ناسا هم از وردپرس استفاده میکنه که نشان دهنده قدرت بالای وردپرس خواهد بود. شما هم اگر قصد راه‌اندازی یک وبلاگ برای شرکت خودتون هستید میتونید تا با اطمینان خاطر وردپرس را به عنوان سیستم مدیریت محتوای خودتون انتخاب کنید.

   مشاهده وبلاگ ناسا

  معرفی برترین سایت‌های ساخته شده با وردپرس

  techcrunch

  این وبسایت نیز در زمینه اخبار تکنولوژی و دنیای فناوری فعالیت دارد که منبع بسیار مناسبی برای سایت‌های فارسی زبان میباشد که با مراجعه به این سایت اقدام به ترجمه اخبار روز تکنولوژی کرده و در اختیار سایر کاربران قرار میدهند. این وبسایت دارای رنک جهانی 627 میباشد که روزانه بازدید بسیار بالایی را به خود اختصاص داده است و با مراجعه به آن میتوانید به اخبار فناوری دسترسی داشته باشید. اگر شما هم قصد راه‌اندازی سایتی در زمینه فناوری دارید وردپرس بهترین انتخاب برای شما خواهد بود تا با یک تیم از نویسندگان حرفه‌ای و به‌روز اقدام به انتشار اخبار در دنیای فناوری و تکنولوژی کنید.

   مشاهده سایت techcrunch

  برترین سایت های ساخته شده با وردپرس

  سی پنل

  وبسایت سی پنل هم که به عنوان یک کنترل پنل برای بسیاری از سایت‌های موجود در جهان مورد استفاده قرار میگیره و اگه در حال حاضر شما هم که در حال مطالعه این مقاله باشید سایتی داشته باشید به احتمال 80 درصد ممکنه تا کنترل پنل مورد استفاده شما هم برای هاست خریداری شده سی پنل باشه، وبسایت سی پنل با رتبه جهانی 28975 در الکسا می‌باشد که در بخش‌های خبری و وبلاگی خود وردپرس را به عنوان سیستم مدیریت محتوا استفاده کرده است و در آنها اقدام به درج آخرین اخبار محصولات خود و ویژگی‌های آن می‌پردازد.

   مشاهده وبلاگ سی‌پنل

  برترین سایت‌های طراحی شده با وردپرس

  یاهو

  انتظار این یکی رو نداشتید؟! خب یاهو هم جزو اون دسته از سایت‌هایی هست که در بخش‌های گوناگون خودش که شامل وبلاگ‌های مختلف یاهو به زبان‌های گوناگون و اخبار شرکت یاهو هستش از وردپرس به عنوان سیستم مدیریت محتوای این بخش‌ها استفاده کرده است و دارای چندین بخش مشابه می‌باشد. اما وبلاگ اصلی یاهو که در آدرس ysearchblog.com در دسترس می‌باشد هم از وردپرس استفاده کرده و اونو به عنوان سیستم مدیریت محتوای خودش انتخاب کرده است. اما بعد از نقل و انتقالات پیش اومده ظاهرا زیاد بر روی وبلاگ فعالیت نداره و دارای بازدید انچنانی هم نیست، چرا که دارای رتبه الکسا جهانی 3 میلیون می‌باشد.

   مشاهده وبلاگ یاهو

  سایت‌های بیشتری رو معرفی می‌کنید؟!

  خب در این لیست سایت‌های شرکتی، خبری، فروشگاهی، شخصی و… معرفی شدند که شاید با معرفی این سایت‌ها نتونید تا به مورد مناسبی که شما هم قصد دارید تا در اون زمینه راه‌اندازی کنید دسترسی داشته باشید و از طرفی مقاله جامع‌تری هم برای آشنایی با سایت‌هایی که از وردپرس برای سیستم مدیریت محتوای خودشون استفاده کردن پیدا نکنید. اما تیم وردپرس برای رفع این نیاز کاربران خودش در سطح جهان هم چاره ای اندیشیده و اومده لیستی از برترین وبسایت‌ها در زمینه گوناگون را به صورت دسته‌بندی شده معرفی کرده که با مراجعه به اون قادر خواهید بود تا به سایت‌های بیشتری بر اساس دسته‌بندی مورد نظر خوتون دسترسی داشته باشید. برای این منظور کافیه تا به ادرس The best WordPress sites in the World مراجعه کرده و لیست سایت‌های موجود را در این دسته مشاهده کنید.

  چطور بفهمیم یک وبسایت از وردپرس استفاده کرده است؟

  و اما همونطوری که در ابتدای مقاله بهتون قول دادم قرار شد تا در انتها به راه هایی که از طریق اون میشه تشخیص داد سایتی از وردپرس استفاده کرده بپردازم. علاوه بر این در ادامه به راه‌هایی اشاره خواهم کرد که نه تنها میتونید بدونید که سایت مورد نظر شما با وردپرس راه‌اندازی شده بلکه قادر هستید تا افزونه‌های استفاده شده در این وبسایت و قالبی که در وبسایت استفاده شده رو هم بشناسید و اگر قصد دارید تا سایت مشابه راه‌اندازی کنید اونو به عنوان یک الگو برای خودتون در نظر بگیرید و ازش استفاده کنید. یکی از مزیت‌های روشی که به شما پیشنهاد خواهم داد اینه که اگر سایت مورد نظرتون از قالب آماده استفاده کرده باشه قادر هستید تا به لینک صفحه فروش قالب در مارکت‌های گوناگون هم دسترسی داشته و اقدام به خرید اون قالب کنید.

  1- استفاده از افزونه

  اولین راه و راحت‌ترین راه برای تشخصی اینکه سایت مورد نظر شما از چه CMS و زبان‌های برنامه نویسی و حتی نحوه دونستن نوع سرور و… استفاده میکنه استفاده از یک افزونه قدرتمند در کنار مرورگر اینترنتی شماست که با استفاده از اون میتونید تا جزییات بیشتری را در مورد سایت مورد نظر بدست آورده و ببینید که از چه تکنولوژی هایی در سایت استفاده میکند. برای این منظور افزونه محبوب wappalyzer بیشترین کاربرد را دارد که میتونید با نصب اون در مرورگر تشخصی بدین که سایتی که در حال حاضر در اون قرار دارید از وردپرس استفاده میکنه یا خیر؟ اگر سایت فروشگاهی هست با ووکامرس ساخته شده یا یک CMS اختصاصی؟ برای سایت از چه افزونه‌ای برای بهینه سازی و سئو وردپرس استفاده شده؟ ورژن مورد استفاده وردپرس در این سایت چنده؟ نوع سرور و مشخصات هاستینگ رو بررسی کنید، علاوه بر اون اگر سایت مورد نظر از CDN استفاده کرده باشه میتونید از این مورد هم مطلع بشید. راستی میدونید که CDN چیه؟ اگر نمیدونید CDN چی هستش و یا حتی آشنایی کاملی با اون دارید و قصد دارید تا از CDN در سایت خودتون استفاده کنید پیشنهاد می‌کنم مقاله استفاده از Cloud Flare جهت بهبود سرعت و امنیت سایت استفاده کنید و همین امروز سایت خودتون را به شبکه گسترده CDN متصل کنید. با استفاده از این افزونه کلی اطلاعات دیگه که کافیه افزونه را نصب کنید و در مورد هر سایتی به دست بیارید. این افزونه در حال حاضر برای دو مرورگرگوگل‌کروم و موزیلا فایرفاکس ساخته شده و در دسترس قرار داره که برای دانلود اون میتونید از طریق دکمه‌های زیر اقدام کنید.

  در این مقاله سعی کردم تا در زمینه‌های گوناگونی که با استفاده از اون قادر به راه‌اندازی سایت‌هایی با امکانات بسیار بسیار گسترده با وردپرس خواهید بود بپردازم که بر اساس ظاهر سایت، طراحی رابط کاربری، قدمت سایت مورد نظر و ترافیک بالای اون بپردازم که در این بین برخی سایت‌ها بودن که بیشتر از لحاظ کاربردی بودن معرفی شدند. سایت‌های معرفی شده با جستجو در گوگل در اختیار شما قرار گرفته‌اند و هیچ ملاکی جز رابط کاربری، محوریت سایت و ترافیک اون لحاظ نشده تا بتونید بر اساس سایت‌های معرفی شده نمونه مدنظر رو بدون هیچگونه ریسکی راه‌اندازی کنید و در اون به موفقیت برسید.

  اگر شما هم سایتی رو می‌شناسید که فکر می‌کنید شایستگی حضور در این لیست را دارد و از ایده‌های ناب و تازه برای کسب درآمد با استفاده از سیستم مدیریت محتوای وردپرس استفاده کرده میتونید از بخش دیدگاه‌ها با ما به اشتراک بگذارید تا در لیست مورد نظر اضافه شده و به معرفی وبسایت مورد نظر بپردازیم تا نمونه الگویی باشد برای وبمسترانی که قصد دارند تا وردپرس را به عنوان سیستم مدیریت محتوای سایت خود قرار دهند.
  آخرین ویرایش: - -
  ارسال دیدگاه
 • نوپرداز کو چهارشنبه 17 مرداد 1397 03:37 ب.ظ نظرات ()

  واژه سبز بودن به منظور معنا بخشیدن به دوستدار محیط‌زیست بکار می‌رود. به معنای کاهش تاثیرات سوء بر اکو‌ سیستم و محیط‌زیست که افزایش بهبود جهانی را در پی خواهد داشت و در نهایت به معنای کاهش هدر رفت منابع، افزایش بهره‌وری و به صورت کلی کاهش هزینه‌ها و و افزایش درآمد.

  صنعت گردشگری از جمله فعالیت‌هایی است که اگر چه در دهه‌های اخیر از رشد بسیاری در سراسر جهان برخوردار بوده است اما در عین حال از تهدیدهای اصلی بر محیط‌زیست به شمار می‌رود و به لحاظ زیست‌محیطی خساراتی را از طریق تولید میزان زیادی از کالاهای بی‌دوام، فاضلاب، زباله،  انتشار کربن و نیز مصرف گسترده منابع آب و انرژی دارد.

  هتل‌ها به عنوان قلب صنعت گردشگری محسوب می‌شوند. استاندارد “هتل سبز” در برگیرنده این نواحی محیطی از قبیل کمترین میزان ضایعات، بازیافت و استفاده مجدد، بازدهی انرژی، حفاظت و مدیریت، مدیریت منابع آب آشامیدن، مدیریت فاضلاب، مواد پرخطر و سیاست‌های بسته‌بندی دوستدار محیط‎زیست، می باشد.

  با بررسی ریالی هزینه‌ها به عنوان استانداردی ساده می‌توان دریافت که یک هتل در بخش‌های سیستم‌های تهویه مطبوع، مصارف آب و برق و منابع اداری چه میزان هزینه کرده است و این معیار به خوبی اهمیت نوع محصولات و دسته‌بندی‌های سرویس را نشان می‌دهد. این ارزیابی مسلما با توجه به قدمت ساخت، تجهیزات و برنامه‌های نوسازی که تا حد زیادی موقعیت‌های بهبود بخشی را تعیین می‌کند برای هر هتلی متفاوت است و باید به خاطر داشته باشیم محصولاتی که در منابع انرژی صرفه‌جویی می‌کنند به سرعت در بازه زمانی معمولی سودآور خواهند بود.

  مدیر “هتل سبز” می‌بایست این مساله را به خوبی درک کند که سبز بودن هتل در یک مرحله تحقق نمی‌یابد بلکه فرآیندی است ادامه‌دار و با مشارکت دادن کارکنان هتل به عنوان افراد کلیدی سبز، زمینه مناسبی جهت ایجاد سیستمی یکپارچه در مدیریت زیست‌محیطی فراهم آورد و همچنین باید به خاطر داشته باشد که سبز بودن یک هتل نباید به کاهش رضایت میهمان، منتهی شود.

  معروف شدن هتل به “هتل سبز” توجه بخش گسترده‌ای از دوست‌داران محیط‌زیست و همچنین کارشناسان دولتی و شرکت‌هایی که ترجیح می‌دهند با حس مسئولیت در قبال محیط‌زیست مسافرت کنند را جلب خواهد کرد.

  در چند سال آینده حفاظت از محیط‌زیست به عنوان یک وظیفه قانونی برای هتل‌ها و سایر تاسیسات گردشگری خواهد بود. پس از هم‌اکنون بایستی ابتکار عمل به خرج داد و در رسیدن به این هدف پیش‌قدم باشیم چرا که علاوه بر پیش‌بینی قانون، مزیتی رقابتی نیز می‌توان به دست آورد. بر همین اساس وقت آن رسیده که صنعت هتلداری کشور در جهت کاهش اثرات سوء زیست‌محیطی گردشگری بر محیط طبیعی مسئولیت‌های خود را به شایسته‌ترین صورت ایفا نماید.

  آخرین ویرایش: چهارشنبه 17 مرداد 1397 03:37 ب.ظ
  ارسال دیدگاه
 • نوپرداز کو سه شنبه 16 مرداد 1397 10:42 ب.ظ نظرات ()

  عصر، عصر اطلاعات است. و اینترنت نیز که نقش پررنگی در زندگی انسان پیدا کرده است؛ یکی از ابزار انتقال این اطلاعات به حساب می آید. امروزه مردم بیشتر از اینترنت به جای روزنامه ها و مجلات مختلف استفاده می کنند. با این اوصاف وجود سایت های خبری بدیهی است؛ و تعداد این سایت های خبری رو به افزایش است. اما در این میان سایت های خبری با امکانات و طراحی عالی، ظاهر ساده و کاربر پسند و منابع موثق و اخبار به روز و کاملا درست کمتر دیده می شود.

  در این مقاله قصد داریم به بررسی بهترین سایت های خبری و امکانات و ویژگی آن ها بپردازیم.

  لیست مهم ترین امکانات سایت های خبری

  • محتوای باکیفیت، ساده و خوانا و استفاده از تگ های هدر
  • انتشار اخبار صحیح همراه با منبع
  • دسته بندی، چیدمان و گرافیک سایت باید مناسب سایت های خبری باشد؛ به طوری که کاربر به آسانی بتواند به اخبار مورد نظر دسترسی داشته باشد.
  • طراحی واکنشگرا و سئو شده قالب سایت
  • رعایت تمامی نکات سئو
  • به روز رسانی اخبار
  • استفاده از تصاویر با کیفیت و تا حد ممکن کم حجم
  • امکان ارسال ایمیل خبری توسط کاربران
  • قرار دادن زبان های دیگر در زیر دامنه ها
  • استفاده از انواع عکس و فیلم در کنار خبر
  • احترام به باورهای دینی و سنتی اقوام مختلف
  • بی طرف بودن در مسائل مختلف و پرهیز از سیاست زدگی

  معرفی بهترین سایت های خبری

  پس از بررسی ویژگی ها و امکاناتی که باعث می شوند یک سایت خبری در زمره سایت های خبری خوب قرار بگیرد. قصد داریم سایت های خبری را که از این ویژگی ها برخوردارند معرفی کنیم. البته باید به این نکته توجه کرد هرکدام از سایت های معرفی شده تعدادی از این ویژگی ها را دارا می باشند. پس در این صورت زمینه برای پیشرفت این سایت ها یا طراحی سایت های خبری جدید که بتواند تمام موارد گفته شده را در بر گیرد وجود دارد.

  سایت خبری باشگاه خبرنگاران جوان

  این سایت خبری رشدی صعودی داشته و از پربازدیدترین سایت های خبری ایران است. این سایت متعلق به باشگاه خبرنگاران جوان ملی است. بیشترین  بازدید از این سایت خبری از طریق گوگل می باشد.. اما این سایت با مشکلات و معایبی از جمله سئو نامناسب قالب، نداشتن بخش نمایش اخبار مرتبط در صفحات داخلی سایت و چندین ایراد دیگر همراه است.

  خبرگزاری فارس

  خبرگزاری فارس دارای رتبه 21 الکسا در ایران است که بسیار خوب است. بیشتر ورودی این سایت نیز از طریق گوگل می باشد. اما از نکات منفی مشاهده شده در این سایت می توان به کم بودن سرعت لود صفحات و استفاده از تصاویر با حجم بالا و بهینه سازی نشده اشاره کرد.

  سایت خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)

  این سایت رتبه 29 الکسا را به خود اختصاص داده است. ایسنا به جهاد دانشگاهی وابسته است. مخاطبان این سایت علاوه بر کاربران عادی، روزنامه ها و مطبوعات نیز هستند که اکثر اخبار خود را به نقل از ایسنا بیان می کنند. اطلاعات و اخبار این سایت اکثرا از منابع موثق هستند و اخبار همیشه در حال به روز رسانی می باشند.

  سایت خبرگزاری فاکس نیوز

  خبرگزاری فاکس نیوز از برترین و مهمترین خبرگزاری های آمریکاست. با اینکه شعار این خبرگزاری  ادعا بر بی طرفی فاکس نیوز دارد؛ اما جهت گیری سیاسی خبرگزاری فاکس نیوز به جمهوری خواهان تمایل دارد و در پوشش اخبار بی طرف نیست. وب سایت خبری فاکس نیوز در سال 1995 شروع به کار کرد و سایت آخرین اخبار را پوشش می دهد.

  سایت خبرگزاری بی بی سی

  بخش عمده فعالیت های بی بی سی ارائه سرویس های خبری است. این خبرگزاری از مهمترین خبرگزاری های دنیا به شمار می رود. همچنین این خبرگزاری تمامی سرویس های خبری خود را در چندین زبان مختلف به مردم دنیا ارائه می دهد. خبرگزاری بی بی سی فعالیت های خود را علاوه بر سایت از طریق شبکه ی تلویزیونی و رادیویی نیز انجام می دهد.

  منبع: طراحی سایت خبری نوپرداز

  آخرین ویرایش: سه شنبه 16 مرداد 1397 10:42 ب.ظ
  ارسال دیدگاه
 • نوپرداز کو سه شنبه 16 مرداد 1397 04:05 ب.ظ نظرات ()

  شرکت نوپرداز آماده ارائه خدمات طراحی و ساخت سایت های مذهبی و فرهنگی می باشد. طراحی وب سایت هیئت مذهبی و فرهنگی یکی از بهترین روش های پیشرفت در این زمینه می باشد. شرکت نوپرداز با ارائه این خدمات تلاش دارد تا شما را به بهترین نتیجه برساند. همچنین ساخت سایت فرهنگی نیز از دیگر مواردی است که صاحبان هنر و مشاغل اجتماعی مختلف به آن روی می آورند. جهت سفارش می توانید با ما در تماس باشید.

  امکانات طراحی سایت هیئت مذهبی

  • بخش کتابخانه و جستجو آثار مذهبی
  • آرشیو سخنرانی ها و تصاویر
  • ایجاد انجمن گفتگو دینی
  • بخش پاسخ به سوالات اعتقادی
  • ایجاد بخش فروشگاه اینترنتی
  • ساخت صفحه تماس با ما
  • ایجاد بخش خبر های هیئت
  • طراحی بخش مخصوص قرآنی
  • سایر امکانات ویژه و اختصاصی

  امکانات طراحی سایت فرهنگی

  • بخش معرفی سوابق فرهنگی
  • طراحی صفحه فروشگاه آثار فرهنگی و هنری
  • گالری تصاویر 
  • امکان ایجاد بخش تبلیغات در سایت
  • قرار دادن مقالات آموزشی مختلف در وب سایت
  • درج اخبار فرهنگی داخلی و خارجی
  • امکان قرار دادن فایل های صوتی و تصویری
  • ایجاد سایر امکانات سایت فرهنگی

  در صورتی که قصد سفارش و یا دریافت مشاوره در زمینه طراحی سایت فرهنگی و مذهبی را دارید هم اکنون با ما تماس بگیرید.

  سفارش طراحی وب سایت


  آخرین ویرایش: سه شنبه 16 مرداد 1397 04:04 ب.ظ
  ارسال دیدگاه
 • نوپرداز کو یکشنبه 14 مرداد 1397 01:50 ب.ظ نظرات ()

  تحقیقات بازاریابی چیست؟

  طراحی، جمع آوری، تحلیل و گزارش سیستماتیک اطلاعات مربوط به وضعیت خاص بازاریابی که سازمان با آن روبرو است.
  بازاریابان، علاوه بر اطلاعات رقبا و پیشامدهای بازار، به مطالعات رسمی در مورد وضعیتهای خاص هم نیاز دارند. مثلا بود وایزر می خواهد بداند که چه عاملی در آگهی جدیدش برای سوپر بول بیشترین تأثیر را می گذارد، یا سامسونگ می خواهد بداند که چه تعداد و چه افرادی تلویزیون نسل جدید پلاسمای تولیدی آن را خریداری خواهند کرد. در چنین موقعیتهایی، هوشمندی بازاریابی نمی تواند اطلاعات تفصیلی مورد نیاز را ارائه کند. در اینجا مدیران به تحقیقات بازاریابی نیاز دارند.
  تحقیقات بازاریابی، طراحی، جمع آوری، تحلیل، و گزارش سیستماتیک اطلاعات مربوط به وضعیت خاص بازاریابی است که سازمان با آن روبرو شده است. شرکتها، در موقعیتهای مختلفی از تحقیقات بازاریابی استفاده می کنند. مثلا تحقیقات بازاریابی، بازاریابان را در درک میزان رضایت مشتریان و رفتارهای خریدشان یاری می کند. همچنین می توان پتانسیلهای بازار و سهم بازار را شناسایی کرد و یا به اندازه گیری میزان اثربخشی قیمت گذاری، محصول، توزیع، و فعالیتهای ترویجی پرداخت.
  برخی از شرکتهای بزرگ، دارای بخش تحقیقات بازاریابی اختصاصی هستند که زیر نظر مدیر بازاریابی به انجام پروژه های تحقیقات بازاریابی می پردازند. غول هایی چون کرافت و سپتی گروپ، تحقیقات بازاریابی را بدین شکل انجام میدهند. علاوه بر این شرکتها همانند شرکتهای کوچک پیوسته محققین حرفه ای خارج از شرکت را برای مشاوره در مورد مشکلات بازاریابی خاص با انجام مطالعات بازاریابی به خدمت می گیرند. در بعضی موارد هم فقط اطلاعات جمع آوری شده در خارج از شرکت را برای کمک به اتخاذ تصمیمها، خریداری می کنیم.

  بازاریابی 

  تحقیقات اکتشافی تحقیقات بازار برای جمع آوری اطلاعات اولیه که به تعریف مشکل و پیشنهاد فرضیه کمک می کند.

  تعریف مسئله و اهداف تحقیق

  مدیران بازاریابی و محققین باید برای تعریف مسئله و توافق بر سر اهداف تحقیق، از نزدیک با همکاری کنند. مدیر بهتر از همه می داند که اطلاعات را برای چه تصمیمی لازم داریم، ؛ محقق هم تحقیقات بازاریابی را به بهترین شکل درک کرده و می داند اطلاعات را چطور باید جمع آوری کرد و بعد از اینکه مسئله به دقت تعریف شد، مدیر و محقق باید اهداف تحقیق را مشخص کنند. هر پروژه تحقیقات بازاریابی، یکی از سه نوع اهداف را مد نظر دارد. هدف تحقیقات اکتشافی (Exploratory Research) جمع آوری اطلاعات مقدماتی است که در تعریف مسئله و پیشنهاد فرضیه بکار خواهد رفت. هدف تحقیقات توصیفی (Descriptive Research توصیف چیزهایی مثل پتانسیل بازار برای محصولی خاص یا ترکیب جمعیتی و گرایش مشتریانی که محصولی را خریداری می کنند می باشد. هدف تحقیقات تبیینی (Casual Research) بررسی فرضیه در مورد رابطه علت و معلولی است. مثلا آیا ۱۰ درصد کاهش در شهریه یک دانشگاه خصوصی، آنقدر باعث افزایش ثبت نام می شود که کاهش درآمد را جبران کند؟ معمولا مدیران با تحقیقات اکتشافی کار را آغاز می کنند و در ادامه به تحقیقات توصیفی با تبیینی می پردازند.

  منبع: اصول بازاریابی فیلیپ کاتلر

  منبع: https://nopardazco.com/blog/technology/236
  آخرین ویرایش: - -
  ارسال دیدگاه
 • نوپرداز کو شنبه 13 مرداد 1397 10:03 ق.ظ نظرات ()

  موفقیت در بازار دیجیتال بستگی به طراحی یک اپلیکیشن موفق دارد که موثر، کار آمد و مفید و قادر به رقابت با دیگر اپلیکیشن ها باشد. امروزه اکثر افراد در سراسر جهان کارهایی مانند رزرو بلیط، پرداخت قبض، ارسال ایمیل، چت با دوستان، خرید کردن و … را از طریق تلفن همراه خود انجام می دهند، اپلیکیشن های تلفن همراه انجام بسیاری از کارها را برای ما راحت کرده اند. با وجود استفاده زیاد از تلفن همراه در دنیای امروز، شگفت انگیز نیست اگر بگوییم که توسعه اپلیکیشن موبایل یک تجارت پر رونق است.

  معیارهای انتخاب بهترین شرکت طراحی اپلیکیشن چیست؟

  همه افراد به نوعی روزانه با موبایل و اپلیکیشن های آن در ارتباط هستند، به همین دلیل طراحی اپلیکیشن اهمیت زیادی پیدا کرده است. اما آیا هر کسی توانایی طراحی اپلیکیشن را دارد؟ درست است که افراد زیادی ادعای طراحی اپلیکیشن را دارند اما به این معنا نمی باشد که آنها در کار خود موفق هستند. شرکت های زیادی در زمینه طراحی اپلیکیشن فعالیت دارند، اما فقط شرکت هایی در این زمینه موفق هستند، که تیم متخصص آن از تجربه و سابقه کافی برخوردار باشد. به دلیل اهمیت این موضوع در این مقاله به بررسی معیارهای انتخاب بهترین شرکت طراحی اپلیکیشن می پردازیم.

  مهم ترین ویژگی های اپلیکیشن موبایل

  اپلیکیشن های کاربردی و پرطرفدار برای تلفن همراه ویژگی های متعددی دارد که به چند ویژگی مهم آن که بهترین شرکت ها به آن توجه دارند اشاره می کنیم:

  طراحی اپلیکیشن ساده برای کاربران

  طراحی اپلیکیشن ساده چیزی است که کاربران به دنبال هستند. اپلیکیشن های که کار با آنها ساده و راحت باشد طرفداران بیشتری بین کاربران دارند. پس بهترین شرکت طراحی اپلیکیشن باید اپلیکیشنی را طراحی کند که ضمن رفع نیازهای اساسی کاربران طرز کار راحتی داشته باشد و پیچیده و سخت نباشد. اپلیکیشن های ساده علاوه بر داشتن رکورد امنیتی بیشتر باعث صرفه جویی در زمان می شوند

  معیارهای انتخاب بهترین شرکت طراحی اپلیکیشن

  طراحی اپلیکیشن پر سرعت برای کاربران

  اپلیکیشن های پرسرعت به خاطر صرفه جویی در وقت بین کاربران محبوبیت بیشتری دارند. برنامه های پرسرعت که زمان بارگذاری پایینی دارند به کاربران این امکان را می دهند که از برنامه های بیشتری بتوانند استفاده کنند.

  طراحی اپلیکیشن هایی که قابلیت استفاده آفلاین دارند

  استفاده از اپلیکیشن های که در حالت آفلاین قابل استفاده هستند، یک ویژگی بسیار مفید می باشد. این ویژگی به کاربران این امکان را می دهد که بدون نگرانی از محدودیت داده از اپلیکیشن استفاده بیشتری داشته باشند. این ویژگی برای سفر بسیار مناسب می باشد، مسافران که همیشه به وای فای دسترسی ندارند، در طول سفر خود با خیال راحت می توانند از برنامه مورد نظر خود استفاده کنند.

  طراحی یک اپلیکیشن با سیستم فید بک (باز خورد)

  سیستم های فید بک همکاری بین کابران و توسعه دهندگان را افزایش می دهند و نشان دهنده این است که نظرات کاربران برای شرکت شما ارزشمند هستند. اجرای این سیستم به راحتی بر روی اپلیکیشن ها با اضافه کردن یک دکمه امکان پذیر است. وجود فید بک در اپلیکیشن به توسعه دهندگان این امکان را می دهد که اطلاعات را جمع آوری کنند و به طور مداوم یک اپلیکیشن را براساس خواسته های کاربران بهبود بخشند.

  معیارهای انتخاب بهترین شرکت طراحی اپلیکیشن

  معیارهای انتخاب بهترین شرکت طراحی اپلیکیشن

  داشتن متخصصین حرفه ای و ماهر در زمینه طراحی اپلیکیشن برای اندروید، ios و…

  مشاوره و راهنمایی رایگان

  عدم ارائه اپلیکیشن های مشتریان خود به دیگر مشتری ها

  داشتن ایده های خاص و خلاقانه در طراحی اپلیکیشن

  داشتن اطلاعات به روز در زمینه طراحی اپلیکیشن

  طراحی دقیق و کارآمد

  طراحی اپلیکیشن با قیمت مناسب

  طراحی جذاب و کاربردی

  طراحی اپلیکیشن با رابط کاربری خوب و کار آمد

  ارائه پشتیبانی رایگان و بلند مدت

  مسئولیت پذیری و صداقت در انجام کلیه سفارشات

  داشتن نمونه کارهای قوی و موفق

  توجه به نظرات مشتریان خود در زمینه طراحی اپلیکیشن

  امکان تست کلیه اپلیکیشن ها

  بررسی تمام برنامه های اپلیکیشن توسط برنامه نویسان حرفه ای

  طراحی بهترین گرافیک

  طراحی اپلیکیشن منطبق با استانداردهای جهانی

  طراحی تمام اپلیکیشن ها آموزشی، آب و هوا، کسب و کار، اخبار، فروشگاهی و …

  انتخاب شرکتی که معروف و سرشناس باشد

  داشتن مجوز طراحی اپلیکیشن

  منبع: طراحی اپلیکیشن وب افرا


  آخرین ویرایش: شنبه 13 مرداد 1397 10:02 ق.ظ
  ارسال دیدگاه
 • نوپرداز کو پنجشنبه 11 مرداد 1397 06:03 ب.ظ نظرات ()

  bootstrap امروزه یکی از معروف ترین نرم افزار هایی است که توسعه دهندگان وب سایت ها از آن برای طراحی سایت های واکنش گرا یا ریسپانسیو استفاده می کنند. با بهره گیری از این فریم ورک و آشنایی با اچ تی ام ال و سی اس اس می توانید صفحات زیبا و جذابی را پدید آورید. این نرم افزار طراحی وب سایت در سال 2018 منتشر گردید و شرکت سازنده آن Zine EOOD می باشد. 

  از مشخصات این برنامه این است که می توانید بیشتر کار های اساسی خود را به صورت drag and drop انجام دهید و کدنویسی شما سرعت بیشتری پیدا می کند. به همین جهت می توانید بخش های مختلف وب سایت مانند فوتر، هدر و بدنه را به راحتی و سرعت بیشتر بسازید.

  نرم افزار Bootstrap Studio چه امکاناتی دارد؟

  • طراحی وب سایت به صورت واکنش گرا
  • استفاده از فریم ورک پر قدرت بوت استرپ
  • امکان دانلود کامپوننت های مختلف
  • امکان ویرایش فایل های اچ تی ام ال و سی اس اس و...
  • کاربری راحت و کاربر پسند
  • و سایر نکات ویژه این نرم افزار

  دانلود Bootstrap Studio v4.1.7

  لینک دانلود: nopardazco.rar [29.5 MB] 

  حجم فایل: 31mb

  آخرین ویرایش: پنجشنبه 11 مرداد 1397 06:01 ب.ظ
  ارسال دیدگاه
 • نوپرداز کو پنجشنبه 11 مرداد 1397 03:15 ب.ظ نظرات ()

  پایگاه خبری تبریز مدرن در این گزارش اقدام به معرفی ۱۰ سایت برتر خبری آذربایجان کرده است

  به گزارش پایگاه خبری تبریز مدرن ،  از سالیان دور رسانه ها با روزنامه های کاغذی برای مردم شناخته می شدند و به مرور با رادیو و تلویزیون هم در کنار روزنامه های کاغذی به عنوان رسانه های اطلاع رسانی فعالیت کردند ولی در یکی دو دهه اخیر و خصوصا در چند سال گذشته رسانه های مجازی به دلیل آنلاین بودن و سرعت عمل بالا در اطلاع رسانی جایگاه ویژه ای در بین مردم پیدا کرده اند.

  بخصوص از زمانی که تلفن های همراه و شبکه های مجازی در بین مردم محبوبیت بیشتری یافت این رسانه های مجازی می باشند که همیشه از طریق تلفن های همراه، تبلت ها و لپ تاب ها در دسترس کاربران هستند. در دهکده جهانی و همزمان با فعالیت رسانه های بی شمار در دنیا، رقابت بر سر جذب کاربران به یکی از ارکان اصلی رسانه های مجازی تبدیل شد که در این بین سرعت عمل، صحت اطلاعات و افزایش راه های دسترسی به اخبار از اولویت بیشتری برخوردار بودند.

  گروه فناوری اطلاعات تبریز مدرن برای بررسی وضعیت رسانه های مجازی استان آذربایجانشرقی در اقدامی سعی نمود تا ۱۰ وب سایت برتر خبری آذربایجان را از نظر تعداد مخاطبان مورد مطالعه قرار داده و به کاربران معرفی کند. در ابتدا باید مخاطبان محترم از این نکته آگاهی داشته باشند که این بررسی بر اساس پارامتر های فنی و با استفاده از سایت ها و منابع معتبر جهانی آنالیز وب انجام گرفته ولی برخی موضوعات همانند تعداد بازدید کننده یا تعداد بازدید صفحه اعلام شده به صورت حدودی بوده و مقدار دقیق آن را در صورت نیاز باید خود این سایت های خبری با نمایش آمارگیر تحت وب خود به نمایش گذارند.

   

  ۱پایگاه خبری تحلیلی آناج ( www.anaj.ir )

  این پایگاه خبری که در حوزه های سیاسی، مذهبی، اجتماعی، ورزشی، هنری و … فعالیت می نمایند این روزها براساس آنچه که الکسا نشان می دهد به عنوان اولین سایت پربازدید استان لقب گرفته است.

  آناج که به معنی مجرب و باتجربه است، ابتدا به عنوان پایگاه اطلاع رسانی شروع بکار کرد که پس از دریافت مجوز از وزارت ارشاد به عنوان پایگاه خبری تحلیلی فعالیت خود را ادامه می دهد.

  آناج، به عنوان مطرح ترین سایت اصولگرای استان، پس از ۴سال فعالیت با سیستم مدیریت محتوای بومی، با رونمایی از قالب جدید و سیستم مدیریت محتوای جدید و گرانقیمت خویش طی مراسمی خود را از لحاظ ظاهری به خبرگزاری های ملی نزدیک تر کرد.

  رتبه الکسا در ایران: ۱۵۳۲
  مخاطبان تلگرام: ۱۱٫۹+ هزار کاربر
  مخاطبان اینستاگرام: ۲۳+ هزار کاربر

   

  ۲پایگاه خبری تحلیلی نصرنیوز (www.nasrnews.ir)

  نصرنیوز که یکی از قدیمی ترین و اولین رسانه های بومی استان در حوزه خبر می باشد، پس از سپری کردن دوران افت بلند مدت خود و از دست دادن بازدید وانتشار کم تعداد اخبار، از ایام انتخابات بار دیگر قدرت خود را بدست آورده و به عنوان دومین سایت برتر خبری استان قرار گرفته است.

  شاید دانستن این نکته خالی از لطف نباشد که نصرنیوز  اولین رسانه  شمالغرب بوده که توانسته مجوز پایگاه خبری تحلیلی را از وزارت ارشاد دریافت کند.

  رتبه الکسا در ایران:۲۱۳۷
  مخاطبان تلگرام: ۱۷٫۲+ هزار کاربر
  مخاطبان اینستاگرام: ۹۷٫۸+ هزار کاربر

   

   

  ۳ تبریز مدرن ( www.tabrizmodern.ir )

  یکی از وب سایت های قدیمی مرتبط با اخبار شهری تبریز که با گزارش ها و مطالب نوآورانه خود توانسته این روز ها تعداد زیادی بازدید کننده را به سمت خود جلب کند و به عنوان سومین سایت خبری استان مطرح شود

  این سایت در سال ۹۵ مجوز پایگاه خبری را دریافت نموده و اکنون به عنوان پایگاه خبری و اطلاع رسانی فعالیت دارد

  اکثر مطالب این وب سایت، در حوزه های توسعه شهری  فرهنگی، هنری و گردشگری شهر تبریز تهیه و تدوین می شوند و به دور از فضای سیاسی در حال فعالیت می باشد.

  رتبه الکسا در ایران:۲۸۲۶
  مخاطبان تلگرام: ۷٫۱+ هزار کاربر
  مخاطبان اینستاگرام: ۲۲هزار کاربر

   

  ۴- پایگاه خبری تحلیلی تبریزبیدار (www.tabrizebidar.ir)

  تبریزبیدار که در حدود سه سال از عمر فعالیتش می گذرد همیشه به عنوان یکی از رسانه های پرفراز و نشیب استان شناخته شده

  این رسانه که همچون آناج و زیتون با رویکرد خاص سیاسی در استان فعالیت می نماید  این روزها با بهبود جایگاهش به عنوان چهارمین سایت خبری استان مطرح میباشد

  رتبه الکسا در ایران: ۳۰۷۱
  مخاطبان تلگرام: ۱۴٫۸+ هزار کاربر
  مخاطبان اینستاگرام: ۵۶۰۰کاربر

   

   

   

  ۵ شهریار نیوز(www.shahryarnews.net)

  وب سایت خبری شهریارنیوز متعلق به روابط عمومی شهرداری تبریز می باشد که به صورت تخصصی به بررسی مطالب پیرامون شهر و نیز پوشش خبری مراسم و پروژه های در حال اجرای شهر تبریز می باشد.

  شهریار نیوز طی ماه های اخیر جهش مناسبی در رتبه بندی الکسا داشته بطوری که از رتبه نه استانی به رتبه پنجم  استانی رسیده است .

  رتبه الکسا در ایران: ۴۰۴۶
  مخاطبان تلگرام: +۶٫۶ هزار کاربر
  مخاطبان اینستاگرام: ۱۲۷۶ کاربر

   

   

  ۶- زیتون نیوز(www.zeytunnews.com)

  این پایگاه خبری هم با وجود فعالیتی در حدود دو سال، توانسته نسبت به رقبای قدیمی تر آمار بازدید بهتری داشته باشد. البته زیتون بیشتر از سایت اطلاع رسانی یک رسانه تحلیلگر است که با توجه به داشتن مدیریت مشترک با یکی دیگر از رسانه های اصولگرای استان بیشتر سعی در تحلیل اخبار در حوزه های سیاسی و ورزشی با توجه به رویکرد خاص سیاسی خود دارد.

  رتبه الکسا در ایران: ۴۳۲۷
  مخاطبان تلگرام: ۱۱٫۱+هزار کاربر
  مخاطبان اینستاگرام: –

   

  آخرین ویرایش: - -
  ارسال دیدگاه
 • نوپرداز کو چهارشنبه 10 مرداد 1397 12:19 ب.ظ نظرات ()

  امروزه خرید وب سایت فروشگاهی یکی از دغدغه های مهم صاحبان کسب و کار های مختلف است. با پیشرفت اینترنت و دنیای وب دیگر اغلب فرشندگان ترجیح می دهند محصولات خود را از طریق وب سایت فروشگاهی خود به فروش برسانند. اما اغلب فروشگاه های اینترنتی با شکست مواجه شده اند (طبق آخرن آمار حدود 80 درصد). به همین جهت پیشنهاد ما این است که قبل از شروع کار از همکاران ما در بخش پشتیبانی مشاوره های لازم مربوط به این زمینه را دریافت نمایید.

  شرکت نوپرداز تلاش دارد در این راستا بهترین نتیجه ممکن برای رشد و موفقیت کسب و کار شما را ارائه نماید.

  سفارش سایت فروشگاهی

  کیفیت، کارآیی و بازده مناسب از مهم ترین عواملی هستند که باعث محبوبیت یک محصول می شوند. ما در طراحی فروشگاه ساز نوپرداز تلاش کرده ایم تا بهترین خدمات را با کم ترین هزینه در اختیار مشتریان عزیز قرار دهیم. شما می توانید پس از بررسی محصول فروشگاه ساز نوپرداز و همچنین سفارش سایت فروشگاهی با بخش پشتیبانی شرکت تماس حاصل فرمایید.

  ما در تمامی مراحل پیاده سازی و اجرا همراه شما هستیم و سعی داریم تا یشرفته ترین خدمات را به شما مشتریان محترم ارائه دهیم.

  خرید سایت فروشگاهی

  هنگام خرید سایت فروشگاهی باید به داشتن پنل مدیریتی آسان، امکانات مورد نیاز مشتری، وجود درگاه پرداخت آنلاین و از این قبیل موارد توجه ویژه داشت. همه این نکات سبب می شوند تا شما هنگام خرید سایت خیالتان راحت باشد که بابت چه امکانی چقدر هزینه پرداخت کرده اید. شما می توانید برای بررسی خدمات مرتبط با فروشگاه ساز نوپرداز و همچنین خدمات اختصاصی آن به صفحه مربوط به این محصول مراجعه نمایید.

  خدمات سایت فروشگاهی

  • امکان ایجاد، ویرایش و حذف محصولات
  • دسته بندی محصولات
  • ثبت نام کاربران
  • استفاده از درگاه های بانکی مختلف
  • استفاده از منو های اختصاصی
  • امتیاز دهی محصولات
  • باشگاه مشتریان
  • و سایر امکانات اختصاصی شده
  آخرین ویرایش: چهارشنبه 10 مرداد 1397 12:18 ب.ظ
  ارسال دیدگاه
 • نوپرداز کو چهارشنبه 10 مرداد 1397 12:18 ب.ظ نظرات ()

  شما می توانید با نرم افزار های فروشگاه ساز به سرعت فروشگاه اختصاصی خود را ساخته و وارد دنیای رقابت با سایر فروشگاه های اینترنتی شوید. اما مواردی هستند که باید به آن ها دقت زیادی داشت.  در ادامه این مطلب با ما همراه باشید تا نسبت به این موارد اطلاعات بیشتری کسب نمایید.

  نرم افزار فروشگاه ساز اختصاصی چیست؟

  در قدیم اگر شما تصمیم می گرفتید که یک فروشگاه اینترنتی اختصاصی را راه اندازی نمایید کار آسانی نداشتید و باید همه کار ها را از صفر انجام می دادید. اما اکنون با پدید آمدن فروشگاه ساز ها این مشکل حل شد و شما به آسانی و با انجام چندین کلیک می توانید صاحب فروشگاهی اینترنتی شوید. اما در زمان حال نیس با مسائلی مواجه هستیم که از جمله مهم ترین آن ها انتخاب بهترین نرم افزار فروشگاه ساز اختصاصی است.

  توصیه ما این است در صورتی که تازه شروع به فعالیت کرده اید و می خواهید هزینه کمتری را صرف کنید مدتی از فروشگاه ساز های اشتراکی استفاده نمایید که در ادامه همین مقاله آن را شرح داده ایم. 

  بررسی امکانات فروشگاه ساز حرفه ای

  • استفاده از قالب های مختلف
  • امکان مدیریت محصولات
  • افزودن ماژول به سیستم
  • امکان دریافت نسخه بک آپ
  • وجود نقشه سایت
  • امکان ایجاد کپن تخفیف
  • ایجاد خبرنامه
  • نصب ssl
  • ارسال ایمیل گروهی به افراد
  • درگاه پرداخت آنلاین
  • شیوه های مختلف ارسال محصول
  • پنل ارسال پیامک
  • مدیریت منو ها
  • و سایر خدمات اختصاصی

   

  بررسی انواع فروشگاه ساز ها

  • فروشگاه ساز های اوپن سورس: این نرم افزار های به صورت اوپن سورس هستند. یعنی کد امکان دستکاری در کد ها و توسعه فروشگاه شما وجود دارد. مانند ووکامرس، پرستاشاپ و جوملا.
  • فروشگاه ساز های اشتراکی: در این سیستم ها تمام خدمات از طرف شرکت مورد نظر ارائه می شود و فروشگاه شما بر روی هاست شرکت طرف قرارداد بارگذاری خواهد شد. البته راه اندازی و استفاده از این مدل فروشگاه ساز ها راحت تر از فروشگاه ساز های اوپن سورس است.

  نرم افزار فروشگاه ساز چند زبانه

  یکی از بهترین روش های افزایش گردش مالی و مشتریان شما استفاده از فروشگاه ساز چند زبانه است. با استفاده از این نرم افزار شما می توانید فروشگاه اینترنتی خود را به تمام دنیا معرفی کنید و وسعت کسب و کار شما کشور های بیشتری را شامل شود.

  جذب مشتریان بین المللی از طریق فروشگاه ساز چند زبانه

  وب سایت های چند زبانه امروز توجه بسیاری از شرکت ها و مصرف کنندگان را به خود جلب می کنند، زیرا اینترنت همچنان به عنوان یک بازار جهانی در حال توسعه می باشد. به همین دلیل، ما در نوپرداز راه حل های چند منظوره و سفارشی توسعه تجارت الکترونیکی را برای فروشگاه های بین المللی ارائه می دهیم.

  ساخت فروشگاه 

  کدام فروشگاه ساز را انتخاب کنیم؟

  در این مقاله با نکاتی از نرم افزار های فروشگاه ساز و انواع آن ها آشنا شدیم. اما کدام فروشگاه ساز انتخاب مناسب تری است؟ 

  انتخاب فروشگاه ساز کاملا به نیاز های شما وابسته است. پیشنهاد ما این است که ابتدا فروشگاه ساز های مختلف را با هم مقایسه نمایید و پس از انجام بررسی های لازم هر کدام که خواسته شما را برآورده می کردند و رابط کاربری مناسب تری را هم داشتند انتخاب نمایید. همچنین توجه به ساختار بهینه و مناسب کد های فروشگاه ساز نیز اهمیت زیادی دارد. اگر کد نویسی فروشگاه ساز به خوبی انجام نشده باشد سایت شما سئو شده نبوده و به همین جهت ممکن است به رتبه های برتر موتور های جستجو راه نیابد.

  نرم افزار فروشگاه ساز چه کاربردی دارد؟

  هدف از ایجاد نرم افزار فروشگاه ساز مدیریت فروشگاه آنلاین شما است. با استفاده از این نرم افزار شما می توانید به راحتی فروشگاه خود را راه اندازی کرده و تمام بخش های آن را که به هم وصل هستند، در محیطی بصری در دستان خود داشته باشید.

   اما سوال اساسی این است که کدام فروشگاه ساز را انتخاب کنیم؟ از کجا متوجه شویم که فروشگاه ساز مورد نظر مناسب کار ما هست یا نه!؟

  مزیت های فروشگاه ساز چیست؟

  • محصولات شما با کمترین هزینه به فروش آنلاین می رسد.
  • وب سایتی کاملا کاربر پسند دارید
  • سایت شما واکنش گرا یا ریسپانسیو است
  • سرعت بالای فروشگاه ساز های حرفه ای
  • مدیریت آسان و حرفه ای فروشگاه
  • افزایش محدوده جغرافیای کسب و کار شما
  • انعطاف پذیری بیشتر
  • کسب و کار شما بیشتر دیده می شود.
  • این توانایی را پیدا می کنید که فروشگاه خود را بیشتر به مردم معرفی کنید.

  چرا فروشگاه ساز نوپرداز را انتخاب کنیم؟

  ما در نرم افزار فروشگاه ساز نوپرداز تلاش کرده ایم تا تمام نیاز های مشتریان را در نظر گرفته و مطابق با خواست آن ها در صورت نیاز نسبت به ایجاد بخش های اختصاصی مورد نظر مشتری و یا سفارشی سازی بخش های مختلف فروشگاه اقدام نماییم. محصول فروشگاه ساز نوپرداز این اطمینان را به شما می دهد که کسب و کار خود را به صورت کاملا حرفه ای و قدرتمند در دنیای اینترنت آغاز نمایید.


  آخرین ویرایش: چهارشنبه 10 مرداد 1397 12:17 ب.ظ
  ارسال دیدگاه
تعداد صفحات : 2 1 2
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic