نوپرداز کو یکشنبه 23 اردیبهشت 1397 10:05 ق.ظ نظرات ()

قطعا شما هم مثل همه صاحبان کسب و کار‌ها همیشه به این فکر می‌کنید که چه عاملی می‌تواند درآمد شما را چند برابر کند! گاها ایده‌هایی به ذهنتان رسیده است که می‌تواند باعث کسب هر چه بیشتر درآمد شوند ولی نیاز به سرمایه گذاری دارند و شما هم در حال حاضر قدرت سرمایه گذاری ندارید. امروز در بلاگ پلدش می‌خواهیم مثال هتل را به شما بزنیم و ببینیم چگونه می‌توانیم با سرمایه گذاری کم به درآمد بیشتر برسیم و چه ابزارهایی برای رسیدن به این هدف نیاز داریم.

حالا فرض کنید شما صاحب یک هتل هستید و از خودتان سوال کنید چگونه می‌توانم درآمد خودم را افزایش بدهم، و سعی کنید کمی به این سوال فکر کنید. سپس ادامه مقاله را بخوانید.

اگر به جواب سوال فکر کرده باشید شاید گزینه‌هایی مثل انتخاب نامی مناسب و یا انتخاب شعار به ذهنتان رسیده باشد، یا مکانی که هتل در آن واقع شده است، امکاناتی که ارائه می‌دهید و یا حتی ارزش افزوده‌ای که برای مشتریان ایجاد می‌کنید. اگر به این موارد فکر می‌کردید باید بگوییم جواب کاملا درست هست و همه این موارد واقعا در درآمد بیشتر خیلی تاثیر دارند. موفقیت شما در یک کسب و کار هتل، داشتن همچنین خدماتی است و ولی این خدمات کافی نیستند و نمی‌تواند نکته تمایز شما با رقبا باشد. یکی از عوامل بسیار بسیار مهم و اساسی در موفقیت هتل شما این هست که با استفاده از یک طراحی سایت هتل حرفه‌ای بتوانید همه امکانات هتل را بصورت مناسب و در قالب مدیا معرفی کنید، یعنی قبل از اینکه مسافرین و مردم از در ورودی وارد هتل شوند، از طریق سایت و طراحی سایت انجام شده برای هتل شما، با تمام امکانات و ویژگی‌ها و تعرفه‌های هتل به خوبی آشنا باشند و دید کاملی از اینکه هتل شما چه مزایا و معایبی دارد را داشته باشد. که البته برای این کار نیازمند یک طراحی سایت حرفه هستید که بتوانید همه موارد ذکر شده را بصورت یکجا ارائه بدهید.

بازاریابی دیجیتالی برای هتل شما که همدتا با تمرکز بر روی طراحی سایت هتل اتفاق می‌افتد خیلی خیلی مهم‌تر از امکانات و ویژگی‌های هتل هست، یعنی اگر صاحب هتل هستید و می‌خواهید درآمد خود را از طریق دیجیتال مارکتینگ و بازاریابی اینترنتی افزایش دهید باید با کمک یک شرکت طراحی سایت قابل و حرفه‌ای، برای خود یک سایت حرفه‌ای طراحی کنید و سپس تیم طراحی سایت، برای شما خدمات سئو سایت و بهینه سازی سایت انجام بدهند، در این صورت و با تکیه بر مقالات آموزشی بلاگ پلدش و مشاوره رایگان طراحی سایت پلدش، مشاوره رایگان سئو سایت پلدش، مشاوره رایگان دیجیتال مارکتینگ پلدش و مشاوره رایگان بهینه سازی سایت پلدش، می‌توانید به بهترین نحو ممکن به هدف خود یعنی معرفی کسب و کار، بیشتر دیده شدن از طریق گوگل و لینک سازی و در نهایت افزایش درآمد خواهید رسید.

در این مقاله می‌خواهیم به پنج نکته‌ای که باعث می‌شود که مسافر و توریستی که می‌خواهد عمل رزرو آنلاین هتل انجام بدهد، بتوانند به آسانی به هدف خود، یعنی رزرو آنلاین هتل در شهر مورد علاقه خود و البته بصورت آنلاین، برسد.

فهرست عناوین مقاله:

در این مقاله شما با این مباحث آشنا خواهید شد:

طراحی سایت هتل باید مناسب برای موبایل باشد.

بر اساس آماری که گوگل منتشر کرده، امروزه اکثر مسافرین و توریست‌ها از موبایل برای رزرو آنلاین هتل استفاده می‌کنند.

بعد از طراحی سایت هتل، بازاریابی محتوا را شروع کنید.

محتوا برای بازدیدکنندگان و مسافرین ارزش افزوده ایجاد می‌کند، چرا که آنها دوست دارند قبل از سفارش آنلاین هتل، درباره آن اطلاعات کامل بدست بیاورند.

تصاویر و ویدیو‌های مناسبی منتشر کنید.

اکثر مسافر‌ها برای تعطیلات آخر هفته یا آخر ماه مسافرت می‌کنند و دوست دارند جایی بروند که خوش آب و هوا باشد، بنابراین برای آنها تصاویر و ویدیوهای مناسب منتشر کنید تا نظرشان را جلب کنید.

در طراحی سایت هتل، باید امکان رزرو آنلاین مطمئن قرار بدهید.

تصور کنید مسافرین بعد از کلی جستجو و یافتن شما، امکان رزرو اتاق مورد نظرشان را نداشته باشند. در این صورت به احتمال 90 درصد مشتری شما نخواهند بود. بنابراین در طراحی سایت هتل باید امکان رزرو آنلاین هتل وجود داشته باشد.

پیشنهادات ویژه ارائه بدهید و در هر صفحه دکمه رزرو آنلاین هتل قرار دهید.

در طراحی سایت هتل باید به این نکته توجه کنید که در هر صفحه، باید بازدیدکننده را به مشتری تبدیل کنید. بنابراین لینک رزرو آنلاین هتل و هر چیزی که بازدیدکننده را به مشتری تبدیل می‌کند را در صفحات خود قرار دهید.

برای نتیجه گرفتن بهتر از طراحی سایت، همه چیز باید واضح و شفاش باشد.

به این نکته توجه داشته باشید که در بازار هدف شما، بیشتر از موبایل و اینترنت کم سرعت استفاده می‌شود بنابراین باید طراحی سایت هتل به صورتی باشد که در حین برخورداری از امکان رزرو آنلاین هتل و محتوای دینامیک، از سرعت بسیار بالایی برخوردار باشد.

در طراحی سایت هتل حتما باید به Mobile-Friendly بودن سایت توجه کرد چرا که بازار هدف طراحی سایت هتل، اکثرا از موبایل استفاده می‌کنند

طراحی سایت هتل باید مناسب برای موبایل باشد.

اولین و مهم‌ترین نکته در ساخت سایت مسافرخانه و طراحی سایت هتل، Mobile-Friendly بودن آن هست. در طراحی سایت واکنش‌گرا که برای اکثر سایت‌ها انجام می‌شود، هدف این است که کاربری که از طریق موبایل، وارد سایت شما می‌شود، براحتی بتواند تمام بخش‌های سایت را کاوش کند، که اصطلاحا به همچنین سایتی، سایت واکنش‌گرا یا Responsive گفته می‌شود. ولی طراحی سایت هتل علاوه بر واکنش‌گرا بودن، باید قابلیت رزرو آنلاین هتل را دارا باشد و کاربر بتواند از طریق موبایل تمام کارهای خود را در عرض تنها چند ثانیه به راحتی انجام بدهد. 

دلیل اینکه طراحی سایت هتل، باید متفاوت تر و حرفه‌ای تر از سایر طراحی سایت‌ها انجام شود این است که بیش از 80 درصد مسافرین، از طریق موبایل هتل‌ها و مسافرخانه‌های موجود را بررسی می‌کنند، چرا که اکثر مسافرین و توریست‌ها در لحظه مسافرت به کامپیوتر دسترسی ندارند. و البته طبق تحقیقات انجام شده توسط گوگل، بیش از 50 درصد رزرو آنلاین هتل‌ها از طریق موبایل صورت گرفته است.

ما در شرکت پلدش به این نکات ریز ولی بسیار موثر خیلی توجه می‌کنیم، چرا که اعتقاد ما بر این هست که رعایت همین نکات ریز، باعث تمایز بودن طراحی سایت پلدش با شرکت‌های رقبا می‌باشد. ما در پلدش همیشه به کسب و کار شما فکر می‌کنیم و اول سعی می‌کنیم کسب و کار شما را شما را بدقت مورد بررسی قرار بدهیم و سپس متناسب با وضعیت کسب و کار شما و بازار هدفتان، طراحی سایت و خدمات سئوو دیجیتال مارکتینگ انجام بدهیم. استراتژی ما این است که مشتری ما بتواند از طریق طراحی سایت، به هدف خود یعنی کسب درآمد برسد تا از شرکت ما راضی باشد چرا که با توجه به تجربه، مشتری، مشتری می‌آورد. 

پیشنهاد می‌کنیم صفحه طراحی سایت را مطالعه کنید و جهت مشاوره رایگان طراحی سایت و خدمات سئو و دیجیتال مارکتینگ، با ما تماس بگیرید.

طبق آماری که توسط گوگل گرفته شده است 83% کاربران و مسافرین که از طریق موبایل خود بدنبال سایت هتل گشته‌اند، اکثرا به سایتی هدایت شده‌اند که مناسب برای موبایل نبوده است، بعبارتی اکثر سایت‌های امروزی Mobile-Friendly نیستند و فاکتور‌های Mobile-Friendly بودن را ندارند. معمولا اشکالاتی که ما در طراحی سایت انجام شده برای مشتریان مشاهده می‌کنیم واکنش‌گرا نبودن، استفاده نامناسب از تگ‌ها و به اصطلاح دارا نبودن از یک ساختار مناسب می‌باشد و در بیشتر موارد دیده‌ایم که امکانات سایت مناسب موبایل نبوده است به عبارتی کاربران موبایل نمی‌توانند به راحتی با سایت و امکانات سایت ارتباط برقرار کنند.

البته با اینکه امروز اپلیکیشن‌های رزرو هتل هم وجود دارد ولی با انجام طراحی سایت مناسب و داشتن یک سایت شکیل و پرمحتوا، می‌توانید خدمات خود را بهتر و آسان‌تر معرفی کنید و از رقبای خود سبقت بگیرید. همچنین شما با انتشار محتوا و تصاویر و ویدیو‌های مناسب در سایت خود و ههمچنین طراحی سایتی که تمام قوانین سئو رعایت شده باشد، باعث می‌شوید که در گوگل به صفحه اول آمده و بیشتر دیده شوید و بیشتر دیده شدن به نوبه خود باعث افزایش درآمد شما می‌شود، در غیر اینصورت رقبایی که دارای سایت هستند از شما موفق‌تر خواهند بود.

این نکته را به یاد داشته باشید که تنها داشتن یک سایت واکنش‌گرا کافی نیست و باید این امکان را در سایت خود فراهم کنید که کسی که از طریق موبایل خود وارد سایت شما می‌شود، بتواند به آسانی و در چند مرحله ساده، رزرو آنلاین خود را انجام بدهد که این کار نیازمندطراحی سایت اختصاصی است که شرکت طراحی سایت برای شما برنامه نویسی بکند و امکانات مورد نظرتان را فراهم کند.

بعد از طراحی سایت هتل، بازاریابی محتوا را شروع کنید.

تولید محتوا باعث ایجاد ارزش افزوده برای مخاطبان می‌شود. توجه به این نکته بسیار مهم است که بازدیدکنندگان قبل از خرید یک محصول یا خدمات، بتوانند در مورد آن محصول اطلاعات بدست بیاورند چرا که این مورد نیاز اصلی هر شخصی است که می‌خواهد پول هزینه کند. مشتری‌ها می‌خواهند به این اطمینان برسند که چرا باید محصول شما را خریداری بکنند، به عبارتی در مورد این مثال چرا باید هتل شما را رزرو کنند و چرا نباید هتل دیگری را رزرو کنند. بنابراین شما باید در سایت خود به صورت مناسب خدمات خود را معرفی کنید و همچنین با تولید محتوا و انتشار تصاویر و ویدیوهای مناسب، آنها را ترغیب کنید تا اتاق‌های هتل شما را رزرو کنند. با تولید محتوای مناسب و اطلاعاتی که مسافرین نیاز دارند، می‌توانید به آنها اطمینان بدهید که برای آنها ارزش قائل هستید و به خاطر آنها محتوا تولید می‌کنید و اگر از هتل شما استفاده کنند قطعا باز هم به فکر آنها خواهید بود.

پیشنهاد شرکت پلدش برای طراحی سایت هتل این است که طراحی سایت هتل را در دو زبان یا بیش از دو زبان انجام دهید. برای مثال داشتن حداقل یک نسخه سایت انگلیسی و فارسی برای یک هتل ضروری و لازم هست. البته ما در شرکت پلدش معمولا برای مشتری‌هایی که می‌خواهند بصورت بین المللی فعالیت کنند، طراحی سایت را به چهار زبان فارسی، انگلیسی، عربی و روسی انجام می‌دهیم و برای ارائه همچنین خدماتی، قبلا بستری فراهم کرده‌ایم تا بتوانیم بصورت مناسب به این هدف برسیم که از طریق سیستم مدیریت محتوای اختصاصی شرکت صورت می‌گیرد. چند زبانه بودن سایت باعث می‌شود توریست‌های خارجی که برای تعطیلات به ایران مسافرت می‌کنند را به هتل خود جذب کنید. تولید محتوا بخصوص برای توریست‌های خارجی، که بیشتر اهل تکنولوژی هستند و از اینترنت و اطلاعاتی که در اینترنت وجود دارد بیشتر بهره‌مند می‌شوند بسیار ضروری به نظر می‌رسد.

بعد از طراحی سایت هتل و تولید محتوا، باید از داشتن سئو مناسب اطمینان حاصل کنید چرا که مهم است سایت شما در صفحه اول گوگل دیده شود تا بتوانید توریست‌ها را به هتل خود جذب کنید. برای این هدف باید در صفحات سایت خود، از کلمات کلیدی مناسب استفاده کنید، کلماتی که باعث می‌شود تا توریست‌ها به سایت و هتل شما دسترسی داشته باشند. این نکته را فراموش نکنید که کلمات کلیدی مناسب کلماتی هستند که برای بازدیدکننده ارزش ایجاد کنند. برای مثال می‌توانید از کلمات کلیدی زیر برای تولید محتوا برای سایت هتل استفاده کنید:

نکات مسافرت، برای مسافرت چه چیزهایی باید بسته بنده شوند، کجاها سفر کنید، پیشنهادات ویژه برای مسافران، جاهای دیدنی شهر و ...

سیستم مدیریت محتوای اختصاصی شرکت، دارای امکاناتی است که براحتی با بروزرسانی ماژول‌های سئو آن، تمام سایت شما بروز می‌شوند و می‌توانید با اطمینان به اینکه سایت شما مطابق با آخرین تغییرات سئو می‌باشد به فعالیت خود ادامه بدهید. جهت اطلاعات بیشتر به صفحه طراحی سایت مراجعه بفرمایید.

در طراحی سایت هتل باید از تصاویر و ویدیو‌های باکیفیت استفاده شود تا بتوانید توجه بازدیدکننده‌ها را جذب کنید

تصاویر و ویدیو‌های مناسبی منتشر کنید.

مهم نیست یک نفر به مسافرت کاری می‌رود یا مسافرت تفریحی، چرا که در هر صورت می‌خواهد برای ساعاتی هم که شده جاهای دیدنی برود و از مسافرت خود لذت ببرد. شما با انتشار تصاویر و ویدیوهای مناسب از جاهای دیدنی شهر خود، باعث می‌شوید که بازدیدکننده از سایت شما به نحو احسن استفاده کند و از دیدن آنها لذت کند چرا که مطمئنا شما هم تصاویر و ویدیو‌های منحصر به فردی را منتشر خواهید کرد! بنابراین بعد از طراحی سایت مهم است که محتوای مناسب منتشر کنید و تصاویر و ویدیوهای جذاب منتشر کنید. در مورد تصاویر و ویدیوها هم مهم است که شما صفحات خود را از نظر سئو بهینه کنید تا در صفحه اول گوگل قرار بگیرند. در صورتی که با خدمات سئو سایت آشنا نیستید پیشنهاد می‌کنیم بعد از مطالعه صفحه خدمات سئو سایت، و همچنین مطالعه مقالات آموزشی سئو بلاگ پلدش، با تیم سئو شرکت پلدش بصورت رایگان مشاوره کنید تا بتوانید از محتوای تولیدی خود به سود برسید.

اگر در طراحی سایت هتل، امکان رزرو آنلاین نباشد، به احتمال 90% مشتری را از دست خواهید داد

در طراحی سایت هتل، باید امکان رزرو آنلاین مطمئن قرار بدهید.

اما یکی دیگر از نکات مهم که باید در طراحی سایت هتل در نظر داشت امکان رزرو آنلاین مشتری از طریق موبایل و البته در عرض چند کلیک ساده می‌باشد! همانطور که بالا هم اشاره شد اتفاق بدی هست که مسافرین و توریست‌ها، با کلی جستجو از طریق گوگل و یا لینک‌سازی که در سایت‌های دیگر شده است، وارد سایت شما شوند و از محتوا و تصاویر و ویدیو‌های سایت شما لذت ببرند و ترغیب بشوند که یکی از اتاق‌های هتل را رزرو کنند، ولی نتوانند جایی یا امکاناتی پیدا کنند که بتوانند از طریق آن اتاق مورد نظرشان را رزرو کنند، به احتمال 90 درصد به بالا از رزرو خود منصرف خواهند شد! شما باید این امکان را در سایت خود فراهم کنید تا به محض اینکه مسافرین اراده کردند که یکی از اتاق‌های هتل شما را رزرو کنند، بتوانند با چند کلیک ساده و بصورت آنلاین این کار را انجام بدهند و همه مراحل سفارش از انتخاب اتاق گرفته تا پرداخت مبلغ، بصورت آنلاین صورت بگیرد. 

همچنین لینکی را در سایت خود قرار بدهید تا بازدیدکنندگان بتوانند به آسانی مکان فیزیکی هتل شما را بر روی نقشه ببینند و به راحتی بتوانند هتل شما را بیابند. در صفحه رزرو اتاق به توریست‌ها پیشنهادات ویژه ارائه بدهید و از همین طریق محصولات یا خدمات خود را بیشتر بفروشید و کسب درآمد کنید. 

در صورتی که هنوز صاحب سایت نیستید و یا سایت شما امکان رزرو آنلاین اتاق‌های هتل را دارا نمی‌باشد، پیشنهاد می‌کنیم با شرکت پلدش تماس گرفته و مشاوره رایگان بگیرید و در صورت نیاز، همکاری را شروع کنیم تا بتوانید خدمات خود را بصورت آنلاین در بهترین شکل ارائه بدهید. شرکت پلدش در طراحی سایت، تمام نکات سئو را با توجه به آخرین تغییرات گوگل در نظر گرفته و تمام آنها را رعایت می‌کند.

پیشنهادات ویژه ارائه بدهید و در هر صفحه دکمه رزرو آنلاین هتل قرار دهید.

در تمام صفحات با قرار دادن بنرهای تبلیغاتی، متن‌های تایپوگراف و ... می‌توانید نظر بازدیدکننده را جلب کنید و احتمال اینکه بتوانید بازدید کننده را به مشتری تبدیل کنید بسیار زیاد خواهد بود. سعی کنید در تمام صفحات از کلماتی مثل رزرو آنلاین، سفارش آنلاین، عضویت در خبرنامه، اطلاعات بیشتر، همین الان شروع کنید و ...، این امکان را به بازدیدکننده بدهید که به راحتی بتواند شروع به استفاده از خدمات بکند. ما در شرکت طراحی سایت پلدش، تمام موارد ذکر شده را رعایت می‌کنیم تا بتوانیم بازدیدکننده را به مشتری تبدیل کنیم، چرا که رضایت شما از همه چیز برای ما مهم است.

طراحی سایت هتل باید در حین جذاب بودن و شکیل بودن و پرمحتوا بودن، بسیار ساده و کم حجم باشد

برای نتیجه گرفتن بهتر از طراحی سایت، همه چیز باید واضح و شفاش باشد.

سایت شما برعکس چیزی که شاید تصور می‌کنید باید خلوت باشد. طراحی سایت باید بصورت هوشمندانه باشد و تنها محتوایی که لازم هست و می‌توانند ترافیک سایت را افزایش داده و بازدید کننده را به مشتری تبدیل کنند، مهم هستند. بنابراین اگر صاحب سایت هستید، همین الان سایت خود را خلوت کنید تا سایت شما دارای سرعت بارگذاری پایین باشد. جهت طراحی مجدد سایت یا به اصطلاح Re-Design سایت، جهت شکیل‌تر شدن سایت و رعایت اصول سئو در سایت، با ما تماس بگیرید. به این نکته توجه کنید که اکثر بازدیدکنندگان سایت کسب و کار شما، از طریق موبایل وارد سایت می‌شوند. بنابراین در طراحی سایت باید به تمام این نکات توجه کنید و سعی کنید طراحی سایت را با شرکتی شروع کنید که بر روی کسب و کار شما فکر بکنند و سعی بکنند با طراحی سایت باعث پیشرفت کسب و کار شما شده و در نهایت باعث افزایش درآمد شما شوند.