نوپرداز کو چهارشنبه 23 اسفند 1396 10:28 ق.ظ نظرات ()
سایت‌های خبری ازجمله پربازدیدترین سایت‌ها به شمار می‌روند. دلیل این موضوع اهمیت عمل اطلاع‌رسانی است و از طرف دیگر نیاز جامعه به دریافت جدیدترین اخبار از اینترنت بسیار حائز اهمیت بوده است. قطعاً با توجه تعداد افراد آنلاین اینترنت در ایران و آمارهای موجود، سایت‌های خبری در صورتی که طراحی مناسبی ( UI و UX )داشته باشند و محتوای مفیدی در آن سایت تولید شود می‌توانند مخاطبان قابل توجهی را به خود جذب نمایند. به شما عزیزان پیشنهاد می کنیم که طراحی سایت خبری خود را به تیم حرفه ای رویال بسپارید کاربران اینترنتی ترجیح می‌دهد که خبر را به‌صورت بروز و لحظه‌ای دریافت کنند و این موضوع باعث می‌شود که کاربران تمایل خاصی به وب‌سایت‌های خبری داشته باشند. امروزه با گسترش شبکه های اجتماعی موبایلی مانند تلگرام، اهمیت طراحی سایت‌های مناسب خبری بیش از پیش شده است، همانطور که می‌دانید داشتن یک سایت خبری به تنهایی کافی نیست و باید نکات مرتبط با سئو و تجربه کاربری به‌صورت کامل در آن رعایت شوند تا نتیجه عالی حاصل گردد. رویال کد با در نظر گرفتن نکات حرفه‌ای در زمینه طراحی سایت و همچنین در نظر گرفتن سادگی، کاربردپذیری، سئو، امنیت، سرعت، مقیاس‌پذیری و سایر موارد پراهمیت در وب‌سایت‌های خبری، توانسته است امکانات بسیار عالی را در اختیار مدیران سایت‌های خبری و مشتریان قرار دهدچگونه یک سایت خبری را به موفقیت برسانیم؟

موفقیت یک سایت خبری بر اساس تعداد مخاطب آن است و معیارهای مختلفی جهت بهبود کیفیت سایت‌های خبری وجود دارد. در مرحله اول، یک سایت خبری باید بتواند ترافیک مورد نیاز خود را از طریق موتور جستجو گوگل و یا ورودی مستقیم دریافت کند و سپس با طراحی مناسب و کیفیت محتوای خوب کاربران را در سایت حفظ کرده و آنها را تبدیل به کاربر وفادار نماید. در ادامه به برخی از مهم‌ترین ویژگی‌های سایت‌های خبری موفق اشاره می‌کنیم.چیدمان و نحوه نمایش اطلاعات به کاربران :

در طراحی سایت‌ خبری نحوه نمایش اطلاعات به کاربر از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. در واقع بازدیدکننده سایت باید بتواند با صرف کمترین زمان ممکن به اخبار موردنظر خود دست پیدا کند و اخبار مرتبط با موضوع را مطالعه نماید. نه تنها دستیابی به اطلاعات موردنظر در کمترین کلیک ممکن اهمیت بالایی دارد بلکه کاربردی بودن چیدمان سایت و سادگی دستیابی به اطلاعات نیز بسیار حائز اهمیت است.سرعت مناسب لود شدن صفحات:

با توجه به بازدید نسبتاً بالایی که سایت‌های خبری دارند سرعت لود شدن صفحات بسیار مهم است و در طراحی سایت باید به آن توجه زیادی شود.رعایت نکات امنیتی:

امنیت در همه وب‌سایت‌ها بسیار مهم است و نیز باید به نکات امینتی در زمان طراحی سایت خبری توجه شود .بهینه‌سازی سایت برای موتورهای جستجو:

یک سایت اگر بهترین مطالب را داشته باشد، بهترین گرافیک را داشته باشد و… اما کسی آنها را نبیند هیچ ارزشی نخواهد داشت. رویال کد نگاه ویژه‌ای به سئو سایت‌های خبری دارد و سایت‌های طراحی شده توسط تیم طراحی سایت رویال کد همواره در صدر نتایج گوگل قرار می‌گیرند و این موضوع می‌تواند کمک بسیار زیادی به سایت‌های خبری در جهت افزایش ترافیک و بازدیدکننده می‌کند.تعریف سطوح دسترسی مشخص برای خبرنگار:

قطعاً تعیین سطوح دسترسی مشخص بر اساس گروه‌های خبری و چیدمان‌های مختلف سایت برای خبرنگاران و کاربران سایت در سایت‌های خبری بسیار حائز اهمیت است

بهینه‌سازی شده برای موبایل ( رسپانسیو )

روز به‌روز کاربرانی که از موبایل و تبلت ها برای بازدید از وب‌سایت‌ها استفاده می‌کنند در حال افزایش است. لود شدن مناسب صفحات در موبایل و تلفن‌های هوشمند اهمیت بسیار بالایی دارد. وب‌سایت‌های خبری موفق در حال حاضر به دنبال لود شدن صفحات خود در تلفن‌های هوشمند نیز هستند و به این موضوع نیز اهمیت خاصی می‌دهند و تیم رویال کد سایت شما را به‌صورت کامل رسپانسیو به شما تحویل می‌دهد